Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden nap felhivja az exét....

Minden nap felhivja az exét. Azt mondja csak barátok, de engem idegesít. Volt hogy kirohanása volt és azt mondta ő az igazi nő neki meg csak őt szereti. Mit vsináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret, meg én vagyok a fontos neki. Most költöztünk össze fél év után. Tanácstalan vagyok. Akarom hogy működjön a kapcsolat. De igy hogy? Szeretem és ha szeret nem akarnék szakitani de ez annyira zavar.

2018. febr. 10. 03:23
1 2
 1/14 Viktóriaa20 válasza:
100%
Hát ha minden nap hivogatja és kirohanásában is azt mondja hogy őt szereti akkor úgy is van szerintem.
2018. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A kèrdèsben benne a válasz. Megmondta, hogy neki az exe az igazi. Ha ezt nem èrted, sajnálom.
2018. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Egyértelmű, hogy még az exét szereti. Hagyd ott, miért szenvednél mellette.
2018. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek szakítottak, ha ennyire nem bírnak meglenni egymás nélkül? Én elhagynám őt. Lehetséges, hogy éretlen még egy párkapcsolatra, vagy pedig még nem heverte ki a szakítást, te pedig csak felejteni kellettél volna, de nem jött össze, nem váltál be. Ettől függetlenül lehetsz fontos neki, de az exed úgy látom még fontosabb. Te nem tudod őt pótolni. Helyettesíteni.
2018. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a vénaszony a tagek közt lmao xddd
2018. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert egy idősebb nő az illető. Szerintem anyakomplexus lehet. Mert azt mondja csak barátok meg jó vele beszélgetni. De amikor kifakadt többször akkor nem ez jött le.
2018. márc. 1. 08:10
 7/14 anonim válasza:
Nekem ebből teljesen az jött le, hogy még szereti az exét. Én is voltam ilyen helyzetben ismerem a kifogást, "jó vele beszélgetni", persze hogy jó ha érez iránta valamit :D Szerintem teljesen természetes, hogy idegesít, engem is idegesítene, ha minden nap az exével beszélgetne. Szerintem beszéld meg vele, hogy ez zavar téged, ha téged szeret, akkor tekintettel kellene lennie rád is. Egy kapcsolathoz mindkét ember teljes odaadása kell.
2018. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem ebből - meg a "vénasszonyból" Az jött le hogy gyerekes meg éretlen vagy a pasihoz. Talán ezért vele beszélget inkább...
2018. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, most látom hogy leszbikus is van a kulcsszavak között. Akkor a csajodhoz.
2018. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miért lennék gyerekes azért mert a barátnőm az exével beszélget? Azért mert valaki 20 évvel idősebb nálam nekem vénasszony. Főleg ha teljes szivemből utálom mert tönkreteszi a kapcsolatomat. Vén kriptaszökevény.
2018. márc. 3. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!