Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit adsz egy kórházi...

Mennyit adsz egy kórházi nővérnek jattot, ha nincsenek anyagi problémáid? Nem úgy írom, hogy gazdag vagy mert szerintem aki gazdag az magánkórházba megy.

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nővérek nagyon ritkán kapnak, orvosok gyakrabban. Azok eltesznek mindent, csak a lejárt szavatosságú dolgokkal tisztelik meg az alattvalóikat. Tapasztalat.
2018. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nővérnek nem szokás adni. Nem tudom miért mert nagyon s megérdemelnék, hiszen sokat dolgoznak. Én amikor (hál istenek) nagy ritkán kórházba vagyok, akkor adok annak a nővérnek aki végig gondoskodott rólam. De ugye nehéz, mert nincs állandó nővér, cserélgetik egymást.
2018. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én mint szegény ember 2000 Ft-ot adtam a nővérnek. Ezek szerint nem is volt annyira szerény? Mert szerintem szinte jelképes.
2018. máj. 21. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!