Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy képet küldtem egy srácnak...

Gelli98 kérdése:

Egy képet küldtem egy srácnak és az jött le neki hogy "van pénz utca" és ez lenne kérdésem hogy ez kifejezés mit takar?

Figyelt kérdés
Melléken még az mondta ha ezt nem értem akkor még gyerek vagyok. Ő most töltötte a 21 életévét. Én meg 20 éves vagyok. (A képről még annyit hogy egy férfi tanár látható rajta egy napszemüvegben és öltönyben)

2018. máj. 14. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aaz menözést akarja jelenteni. Egoista és teljhaltalmu pénzes ember . Ha beküldöd a képet látván akkor jobban tudjuk a jelentést is. De így felkapva nehéz kitalálni
2018. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Üdv! Köszi a válaszodat! Azért még várom a hozzászólásokat hogy mégis mire gondolhatott a fiú. Amúgy a képet meg azért nem osztom meg mert személyi jogokat sértenék vele.
2018. máj. 14. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Takard ki paint-tel a szeménél, hogy ne legyen felismerhető.
2018. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Napszemüveget visel de ezt akkor sem tehetem meg a jogok miatt. De mint írtam egy öltönyös,szakállas férfi embert kell elképzelni egy fekete napszemüvegben és egy minőségi fotós készített kép.
2018. máj. 14. 22:08
 5/6 anonim válasza:
Véletlenül nem jogot tanít? 😀
2018. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Üdv! Köszönöm a válaszod nem jogot tanít. :)
2018. máj. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!