Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye elvileg Lil Peep 2017....

Ugye elvileg Lil Peep 2017. November 15. -en meghalt. De én ebbe nem vagyok olyan biztos. Mert rendszeresen tölt fel képeket Instagramra. Most mi az igazság? (Kérlek, csak olyan válaszoljon aki tényleg biztos az igazságban. )

Figyelt kérdés

#még él?
2018. máj. 22. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Hat persze hogy el meg, csak a gonosz gyikemberek akarjak elhitetni mindenkivel hogy meghalt, azert is szorjak a repulogeprol a vegyszereket hogy csokkentsek az ellenszegulok akaraterejet.


Istenem... egy szerencsetlen, elhanyagolt ostoba 'felnott' kisgyerek volt, rap-nek is csak nagy joindulattal nevezheto semmitmondo ugatassal vette hulyere a rajongoit, hagyjuk mar...

2018. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is imádom Peep-et:( De azért köszönöm a válaszod!
2018. máj. 22. 17:26
 3/5 18/F 17cm válasza:
100%
meghalt közeli emberek tudják a felhasználóját és ők töltenek fel videokat fényképeket amik peep nem tudott megosztani amíg élt
2018. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A számok amik fent lesznek youtube on azért lesznek most mert a szerződések szerint ilyenkor lehetet őket felrakni netre. Sajna már nem él de jó lenne. Megmondta egy számában, ha meghal híresebb lessz és mindenki ismerni fogja. Igaza lett... sajnálom hogy meghalt
2018. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1-es kíváncsi lennék te milyen zenész vagy.
2018. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!