Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AmerikáBÓL magyarorszagRA...

AmerikáBÓL magyarorszagRA mennyi ha fel akar adni ismerosom egy csomagot? Meg hol a legolcsobb, legolcsobb?

Figyelt kérdés
sminket szeretne kuldeni nekem, budapestre. 575g osszesen. Mennyi lesz a vám stb? Sminkeket fog kuldeni

2018. máj. 22. 23:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*460g
2018. máj. 22. 23:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Posta a legolcsobb. Max 1-2 ezer forint.
2018. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Max 5000 huf ettől több nem lehet.
2018. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
es ugye nem fog elveszni a csomag? hogy menjek biztosra?
2018. máj. 23. 07:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi sem biztos ha nem olyan értékes akkor szerintem nem de ha értékes akkor nagy a valószínűsége én anno egy levelet adtam fel a testvéremnek névnapjára,raktam bele egy 300 Ft sorsjegyet azóta se jött meg neki
2018. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
istenem:( es nincs valami megbizhatobb meg ha dragabb is? amugy a termek ara kb 15-20ezer. de ezt honnan tudnak. nem?
2018. máj. 23. 12:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Csomagolt be jól aztán lesz ami lesz,gondolom te tudsz angolul szóval neten olvasgass hogy melyik céggel lenne érdemes elküldeni, szívesen segítenék de én németül beszélek.
2018. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon melegen ajánlom hogy mellőzétek a lehető legnagyobb módban a Magyar Postát!!! A Magyar Posta szó szerint úgy működik mint a szerencsejáték, lehet olcsón megúszod de ott a maradék 10% hogy a csomagod örökre elvesződik. Igen, jól halottad. Ha mégse hagynád annyiban a történteket és elkezdenél után járni hogy hová tűnt az a csomag előbb utóbb rájönnél hogy abból az energiából amit befektettél az utánajárásba már rég túlórákból össze szedted volna a 20.000 forintot és újra kérted volna a csomagot barátnődtől egy másik futárszolgálattal. És sajnos ez nem túlzás hanem a valós igazság...

Én is akkor mondtam le végleg a Magyar Postáról mikor olvastam egy történetet egy személyről aki BELFÖLDÖN, EGY MAJDNEM 170.000 FORINTOS TV-T ADOTT FEL, KÖVETÉSSEL és úgy is "elveszett" a csomag. Természetesen a személy nem hagyta abba hiába kapta 2 hónapon keresztül minden héten a betanult szöveget az ügyfél tájékoztatótól hogy "utánajárunk hamarosan". Végül ő maga járt utána és rá fél évre meg is lett a TV: vissza küldték a Media Markt-be (ahonnan eredetileg vette) mivel még a Media Marktes dobozba adta fel a postára és azt mondták út közbe leszakadt a címzés és címzett felirat és eltűnt.... Ha ilyesmi megtörténhet belföldön egy majdnem 200.000 forintos csomaggal, nyugodj meg, a 20.000 forintos külföldi csomagod még úgy se lesz meg ha elvesződik.

Ami meg a trackinget illeti kb egyenlő a semmivel, ha elvesződik elvesződik, senkit se fog érdekelni hol volt a te csomagod legutoljára a tracking szerint meg ott már nincs és kész. Másik eset: jön be Magyarországi csomag külföldről, külföldi tracking átvált egy olyan állapotba miszerint most fog kerülni feldolgozásra Magyarországon, 3-4 hét eltelik és még mindig semmi mozgás. A Magyar Posta trackingje szerint még csak meg sem érkezett a az országba. Következik 1-2 hét mutogatás egymásra a Magyar Posta és a külföldi posta között hogy most akkor kinek is hamis a trackingje. Rá összesen vagy másfél hónapra hogy a külföldi posta szerint megérkezett magyarba a csomag ténylegesen ki is lesz kézbesítve és a Magyar Posta elnézést kér az ügyféltől a késedelem miatt DE amúgy a külföldi postának a hibája mert blablabla... Természetesen ezek után egyértelműen kiderült hogy tényleg Magyarországon volt másfél hónapig csak idő közben elkallódott a logisztikai központba valahogyan, just Magyar Posta stuffs...

Lehet vállalni természetesen a rizikót, nincs meg tiltva, én a helyedben viszont ezek után a történetek után (+ személyes tapasztalatokból is kiindulva) inkább ráfizetnék pár ezer forintot de tudjam biztosan hogy a csomagom nem fog eltűnni a "utánajárunk és majd értesítjük" végtelen körforgási Bermuda-háromszögbe

2018. máj. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ah, sok remtortenetet hallottam a magyar postarol 😪” áfizetnék pár ezer forintot de tudjam biztosan hogy a csomagom nem fog eltűnni a "utánajárunk és majd értesítjük" végtelen körforgási Bermuda-háromszögbe“ es te tudsz ilyen helyet amerikaban?
2018. máj. 24. 08:11
 10/11 anonim ***** válasza:
A FedEx-nek nem vagyok tisztába a díjaival. De kapott már barátom FedEx-el Amerikából csomagot és smemi gond nélkül ide ért. :)
2018. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!