Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AmerikáBÓL magyarorszagRA...

AmerikáBÓL magyarorszagRA mennyi ha fel akar adni ismerosom egy csomagot? Meg hol a legolcsobb, legolcsobb?

Figyelt kérdés
sminket szeretne kuldeni nekem, budapestre. 575g osszesen. Mennyi lesz a vám stb? Sminkeket fog kuldeni

2018. máj. 22. 23:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8.


De a kérdező az "amerikai" -gondolom, USA lehet- postával akarja föladatni. Ami nem hiszem, hogy csak annyiba kerülne, mint itt előbb írták. Nekem az Usából Kanadába kis csomagok - bio kakaópor, ceyloni fahéjpor, nattokináz természetes értágító, ilyesmik- 20-25-50 dollár az átlag.

Hirtelen nem találom az amerikai posta oldalát, de meg lehet nézni a kanadait, nulla konkrét infót ír. Ellentétben a Magyar Postával. Össze lehet hasonlítani, az országoldalakkal, ahol minden világos.

Kanadából Mo-ra 1-2 könyv, 1 kg alatti kiscsomag 20 cad, biztosítás nélkül. Biztosítással 50cad! lenne. De simán is magkapják.


A Magyar Postával én elégedett vagyok, sima levélben küldött könyveket is rendesen megkaptam eddig mindig.(Lekopogom.) És minden mást is, még a zsákos könyves küldeményt is.


Ellenben a futárszolgálatokkal csak bajom volt, mert csak bedobják az értesítést, és különböző távoli helyekre kell érte menni, és munkaidőben. Külön pénzért van amelyik kihozza, de baj van, ha nem ér időben haza az ember, hogy átvegye.


Remélem, jól értettem a kérdést; bocs.

2018. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!