Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is meg szokott lepődni,...

Más is meg szokott lepődni, ha levelet kap?

Figyelt kérdés

Én igen. Nem vagyok olyan ember, hogy napi szinten várhassam, és nincsenek is távoli ismerőseim, akikkel levélben tartanám a kapcsolatot. Szóval amikor most kaptam egyet, nagyon meglepődtem. Amikor apám nmegemlítette, akkor vissza is kérdeztem, hogy "én?", majd amikor fejém nyújtotta, és távolról megláttam rajta a legjobb barátnőm kézírását, nagyon megörültem. Rögtön elvettem tőle, és rohantam is kibontani és elolvasni. Tegnap írta nekem. Majd ha hamarosan beszélünk, megköszönöm neki. Tényleg nagyon boldoggá tett vele, és azzal is, hogy egy kis rajzot is csatolt mellé, mert tudom, hogy nem igazán szeret rajzolni, de nekem mégis megetette. :3


Szóval... veletek is volt már ilyen, hogy nagyon megörültetek valami hirtelen jött levélnek, vagy akármi másnak, amit nem is vártatok?


2010. jún. 15. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is meglepődnék rendesen, mert csak hivatalos leveleket, meg csekket szoktam kapni.
2010. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem kapok ilyesmiket, csak a szüleim, mert még gyerek vagyok, és csak 14 leszek.
2010. jún. 15. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fizetési kimutatásomnál én is mindig meglepődök, sajnos negatívan. Kiskamasz vagy, ritkán kapsz levelet, jó, hogy örülsz, az olyan felnőttes. Akkor még én is örültem. Ja és nagyon kedves barátnőd van, hogy írt neked, tartsd meg. :)
2010. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy 14 leszel, nagyon jól és választékosan foglmazol és helyesen írsz, ami a mai fiatalok többségére, sajnos nem mondható el. De a fiatalok írási kutúrája az interneten, egy másik téma... :)
2010. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy :)
2010. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mivel csak hivatalos levelet (számlát,felszolitást) kapok,és kb 16 éves korom óta nem kaptam olyan levelet mint te,nagyot néznék...főleg hogy szinte nem is tudja anyámékon meg a hivatalos szerveken kivül senki az uj cimem:D
2010. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. És mellékesen, de az alapján, ahogy írok, többen néztek már huszonévesnek... sajnos, nem sajnos, ez van. Meg a kinézetem alapján 16-7 év körülinek, pedig nem sminkelem magamat, és az öltözködésem meg a frizurám sem túl extra. Ja, és alacsony is vagyok :D

Egyébként én mindig örülök, ha levelet kapok, mert a barátnőm szokott nekem írni, és ez a telefonbeszélgetéseken, meg az MSN-en kívül egy méylebb élmény, és maradandó is, mert csak iskolai szüentekben tudunk találkozni.

2010. jún. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!