Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 183cm vagyok es 60 kilo,...

183cm vagyok es 60 kilo, nagyon nehezen fejlodo tipus vagyok minden nap eszek húst. Vitaminokat is szedek de nem tudok feljebb lepni 60-62 kilonal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ebben kernem a segitsegetek. Mit tehetek hogy felszedjek par kilot? Rengeteget eszek minden nap, de nem tudok hízni. segitsetek.

2018. máj. 24. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonló helyzetben vagyok/voltam. Nem csak a húson van a hangsúly és nem is csak a sok evésen. Volt időszak amikor elkezdtem egy hízókúrát de abszolút semmit hatása nem volt. Aztán rá pár évre elment terembe gyúrni + kajálni sokat és felszedtem +8 kilót 2-3 hónap alatt. Sajnos utána abbahagytam a terembe járást és vele együtt az intenzív étkezéseket is. Szóval abból a +8 kilóból 1-2 maradt meg, most pár hónap múlva ha újra sínen lesz az életem és lesz időm terembe járni biztos újra elfogom kezdeni hiszen ahogy láttam nekem (és szerintem neked is) ez az egyetlen módja annak hogy hízzak.
2018. máj. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? A parom is igy volt, huszoneves koraig max 1-2 kgkat tudott hizni, aztan semmit nem valtoztatott az etrendjen, megis feöjott ra 1,5 ev alatt 15 -16 kg.. teljesen egeszseges, nem betegseg kovetkezmenye a hizas.
2018. máj. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, 21 éves vagyok. Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. máj. 24. 11:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportolni is szoktam, hobbi szinten focizni szoktam olyan heti 2-3 alkalommal
2018. máj. 24. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvoshoz menj el, egy hormonvizsgálat nem ártana.

Utána meg diétás terv.

2018. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne menj sehova.


Ha székleted rendben, ha a vizeleted is, nem vagy fáradékony, aluszékony, nem hánysz, nincs még hőemelkedésed sem, és nem vagy válogatós, megeszel nagyjából majdnem mindent, akkor te az evolúció egy sikerült példánya vagy.


inkább örülj neki, hogy ilyen az alkatod.

Annyit egyél, amennyit a gyomrod kíván, akkor minden normális.


van még pár millió ember, aki ilyen. ..és köszönik, jól vannak.


most az irigyekről nem is beszélek..mert az van dögivel(mint észrevetted)


szóval ne akarj hízni, abból csak baj lesz.

2018. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!