Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég csak az önéletrajzot...

Elég csak az önéletrajzot elküldeni?

Figyelt kérdés
Netes álláshirdetés esetében elég csak az önéletrajzot és a motivációs levelet elküldeni? A tanulmányokról való igazolások másolatát csak akkor, ha interjúra hívnak?
2018. máj. 25. 10:46
 1/2 csatrad ***** válasza:
meg ajanlo levelet is csak keresre szabad kuldeni
2018. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bubuka508 ***** válasza:
Teljesen felesleges a bizonyítványt elküldeni, sőt az én tapasztalataim az önéletrajzzal kapcsolatban is negatívak. Még nem netes álláshirdetés esetén is (helyi cégről volt szó) ha személyesen nem erőszakoskodtam volna, akkor agyonhallgattak volna. Sajnos másra várni nem szabad, mert akkor megnézheti magát az ember. Később, amikor már felvettek, kérték ugyan a bizonyítványt, de közvetlenül abból azóta sem volt hasznom. Legfeljebb csak azt vehették figyelembe, hogy nemcsak a nevemet tudom leírni. Pedig nem az a kimondott álomállás, amiről szó van, de itt is rá kellett segítenem magamnak is. Aztán a próbaidő alatt is egyesek megpróbáltak intrikálni ellenem, szóval ezt is túl kellett élni. Ez így működik.
2018. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!