Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Farmasival kapcsolatban segít...

Farmasival kapcsolatban segít nekem valaki?

Figyelt kérdés

Farmasi regisztráció hogy műkődik és a rendelések meg kb minden? Milyenek a termékei?

Érdekelne aki ezzel foglalkozik tudna e segíteni?


2018. máj. 25. 12:41
 1/6 anonim válasza:

Rendeltünk már Farmasitól. Anya egyik barátnője is ilyeneket intéz.

Hát nagyon jó minőségű termékek, de iszonyú drágák! Meg néha nem írnak le alapvető dolgokat mint.pl a hagyma sampon, milyen illatú, ha hagyma szagú akkor az nagyon érződik-e stb... És ezért nem merjük megrendelni

2018. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonoma valaszod :) azt nem tudod esetleg hogy hogy mukodik ez az egesz?
2018. máj. 25. 15:12
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom .... Ez egy török cég, és azért ilyen népszerű, mert nem próbálják ki állatokon a cuccokat. :D
2018. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na az tök jó köszi
2018. máj. 26. 15:45
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok. Nagyon szuperek a termékeink. Nem is drágák, mert ha regisztrált tag vagy akkor 23%-al olcsóbban tudsz megvásárolni bármit. Nincs kötelező rendelés. Ha gondoljátok szívesen segítek. Én tanácsadó vagyok. Írjatok bátran. 🤗
2018. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én csinálom és iszonyat jó. Aki szeretne csatlakozni írjon privátba egy facebook elérhetőséget és segítek mindenbe!!
2018. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!