Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltetek már a Hypehousesho...

Rendeltetek már a Hypehouseshop-ról?

Figyelt kérdés

Igen , tisztában vagyok vele , hogy replikákat árulnak.

Ez ugye egy Instagrammos oldal , de aki rendelt az tudja.

Vélemény nem szükséges , csak arra vagyok kíváncsi , hogy rendeltetek és az meg is jött!



2018. máj. 25. 20:32
 1/1 anonim válasza:
Szia. Teljesen korrekt kis oldal. Ugye annyi a hátulütője az egésznek, hogy előre utalás van. Először én is egy kicsit félve rendeltem tőlük.. Igaz kicsit irogatni kellett nekik, hogy adják meg a nyomkövetési kódot. De végül megjött a cipellő.. Amugy a cipőről is szólva pár szót. Nincs minőségbeli eltérés szerintem a tobbi replika oldalon rendelt cipőhöz képest. A boost benne egész korrekt.. Hibákat nem nagyon láttam a varrásban.( btw wgy Human Raceről beszélek :D) Ugy hogy ja kb 4 het volt ossz vissz mindennel egyutt. Szoval nem basznak at csak azert nem egy nagy "was ist das".
2018. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!