Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek beteges gyűjtögetőt?...

Ismertek beteges gyűjtögetőt? Mikortól minősül valaki szerintetek annak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 11:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Akkor került a figyelmembe ez a jelenség amikor konkrétan egy ilyen című dokufilmet megnéztem. Mi a véleményetek erről? Állítólag eléggé sok embernek van ilyen problémája.
2018. máj. 26. 11:34
 2/3 A kérdező kommentje:
Van valaki akivel beszéltem és az jött le róla hogy nem egészséges már számára is kellemetlen szinten vonzódik a használható régi dolgokhoz, amiket ugyanakkor nem használ csak gyűjt, aztán volt egy ember a közelben aki kb mindent gyűjtött vagy volt egy idős nő aki egy házat gyakorlatilag megtöltött dobozokkal, ami már veszélyes is lehetett volna de kitakarították a portáját. Az ilyen emberek nem tudnak szelektálni vagy bizonyos dolgokat beteges, egészségükre és környezetükre káros szinten gyűjtenek ami mentális állapotuk és kapcsolataik rovására megy vagy épp magányukban gyűjtögetnek. Dokufilmben eléggé számomra extrém példákkal is találkoztam minthogy valaki hajtincseket gyűjtött, vagy porcelán madarakat, legextrémebb hogy a saját v**eletét és sz**letét is, ami már semmiképp se normális. Csótány tanyává, szemétteleppé alakítják valakik a környezetük. Ez nagyon elgondolkodtató társadalmi probléma szerintem.
2018. máj. 26. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk azért elég kevés ilyen ember van, ill. ezeknek sincs lehetősége erre. Élni is kell, és pl. nincs helye, ideje gyűjteni.
2018. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!