Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt a tumblr fiókommal?

Mine_mefp kérdése:

Mi történt a tumblr fiókommal?

Figyelt kérdés
Eddig semmi baj nem volt a tumblr fiókommal, aztán tegnap beléptem és azt jelezte nincsenek követőim meg semmi, és másnak is azt jelezte hogy nem létezik a fiókom.Kiléptem, hogy újra belépjek, hátha működik, de nem.Ja és még el kellett fogadnom valamilyen használati feltételeket meg módosításokat mielőtt kiléptem, és ennyi.Nem tudok belépni sem, azt hiszem megszűnt a fiókom.

#Tumblr #tumblr fiók
2018. máj. 27. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül se az oldal supportját kérdezd, még a végén pontos választ kapsz.
2018. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. :c
2018. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nálam is ez van!! Beakartam lépni, és kiírta, hogy megszűntették az oldalamat. Ezernyi emlékemet, és 2000 követőmet vesztettem el! :"(
2018. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Már háromszor írtam támogatási kérést, nem történt semmi. Nektek sikerült visszaszerezni a fiókotokat?
2018. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy nektek is ugyanez-e a probléma, de én átbogarásztam az új felhasználási feltételeket, ami szerint 16 éves kor alatt az EU-ban a Tumblr nem használható, így a fiókok csak a 16. életév betöltése utáni január elsején lesznek újraaktiválva. Szerintem ez elég nagy baromság arra való tekintettel, hogy a felnőtt tartalmak alapból blokkolva vannak, de sajnos nem lehet kikerülni, új fiókot nem hozok létre, csak a régi posztjaimat szerettem volna megnézni, de azok is eltűntek, számtalan levelet írtam, de egyre sem kaptam választ. Ez eléggé elszomorít.
2018. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!