Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a youtube-felhaszná...

Mi történt a youtube-felhasználó fiókommal, hogy nem tudok belépni?

Figyelt kérdés
még 2009-ben csináltam ezt a felhasználónevet, citromailes e-mail- felhasználónévvel. Mindig ezt használtam, ha lejátszólistát csináltam, 2009-re visszamenőőleg vannak zenék a kedvenceim közt. Ma valamiért nem enged belépni, pedig a jó jelszavat írom be, sose változtattam, sose hagytam magam belépve sehol. Ki ad egy szöveget ,h üzenetet küld a számomra , vagy felhív stb. de az a telefonszámom már nincs meg, ha pedig a harmadik lehetőséget választom, hogy adjak meg egy e-mail címet, amire kódot küld, hiába küldi el a kódot, hiába írom be, nem enged utána belépni. Nagyon kétségbe vagyok esve. :(

2016. szept. 7. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha akkor regiztél, amikor még a YouTube önálló weblap volt, akkor azon keresztül lehetett regizni felh. névvel és jelszóval. De kb. 2009 körül a YouTube-t bekebelezte (megvette) a Google. Azóta a regizés és belépés csak ugy megy, ha regizel egy un. Google Fiokot (ami számtalan ingyenes Google szolgáltatást, mint pl. a gmail, YouTube, Google+, Google Drive stb....) tartalmaz. Ha tehát regizel egy Google Fiokot, akkor azon keresztül már be tudsz lépni a YouTube-ra is. Google Fiokot 2 uton regizhetsz: 1./ Ha regizel egy gmail levelezőt, akkor automatikusan (ha kell, ha nem) kapsz egy Google Fiokot. Az más kérdés, hogy a benne lévő szolgáltatásokból mennyi használatára kapsz kedvet 2/ Másodszor pedig bármely email cimeddel is regizhetsz, igy a jelenlegi citromaileseddel is. (Ekkor a kékes szinű: "A jelenlegi e-mail címemet szeretném használni" linkre kell kattintani.

[link]

2016. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!