Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ország zászlajában van...

Melyik ország zászlajában van lila szín?

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 15:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

Elárulnád, hogy mi köze van itt bármihez is annak, hogy névtelenül? Ha lenne annyi szabadidőm, akár személyesen is megkérdezhetném, hogy miért nem volt idő guglizni. Nem hiszem, hogy ez annyira provokatív lenne. Ez nem egy fenyegetés vagy anyázás, amit itt le mer írni az ember, ott helybe meg behúzott farokkal vigyorogna.

Persze ez egy ilyen oldal, csak a legtöbb kérdésnek akkor van értelme, hogyha tényleg emberektől vár választ a kérdező, pl. véleményeket, személyes tapasztalatokat akar hallani. De az ilyen kérdésekre többnyire csak annyi történik, hogy egy segítőkész válaszoló kikeresi neked az első találatból, amit valóban te magad is megtehettél volna, ráadásul jóval gyorsabban, mint ahogy ezt a kérdést kiírtad.

2018. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
A kérdés tehát az volt, hogy "Melyik ország zászlajában van lila szín?" és nem az hogy "Ki miért kérdez és nem googlezik?" az előbbire kérnék a továbbiakban válaszokat, nem pedig no name trollkodásokat. Köszönöm.
2018. máj. 30. 13:10
 13/30 anonim ***** válasza:

Megkaptad a választ, mit lógsz még mindig ezen a kérdésen?

Nagyon unatkozol?

2018. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ha névvel "trollkodnék", azzal neked sokkal jobb lenne?
2018. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Én legalább vállalom magam. :P Amellett meg nem kéne leckét írnod? A nyári szünetig még van egy hónap. :P
2018. máj. 30. 17:54
 16/30 anonim ***** válasza:
55%
Ja, hogyne, mert egy nicknév az már teljesen más. Ha nagyon tudni akarod az egyetemen a szorgalmi időszaknak vége, és a legtöbb vizsgám letudtam, szóval nem igazán kellene leckét írnom. Ami téged illet viszont: igazán beláthatnád, hogy jogos volt a kérdés, hogy miért nem lehetett kiguglizni a választ.
2018. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Az előbbi kérdésedre visszatérve: Az lenne a legjobb, ha sehogy sem trollkodnál. Se névvel, se név nélkül, se egy, se két külön személyként.
2018. máj. 30. 18:21
 18/30 anonim ***** válasza:
Még mindig nem trollkodok. A két személy meg nem tudom mi akar lenni nálad, mert csak erről az accról vagyok.
2018. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Lite 3 válasza:
2018. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Na. Ez már egy érdemi válasz volt. :)
2018. jún. 19. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!