Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha csak általános iskolám van...

Ha csak általános iskolám van meg, és Szakközépiskolába járok,1 éve, akkor, lehet nekem dolgozni? És, hogy milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
Diák vagyok , és 17 éves vagyok , be fejeztem nyilván az általános iskolát , de most csinálom a Szakközépiskolát ,még csak 1 éve járok Szakközépiskolába , és 3+2 éves érettségi van ott , és fürgediákon keresek munkát , és azt irják , hogy( végeztél a sulival: Akk. Október 31. ig dolgozhatsz , meg , h , passziv féléves vagy ) Ezek mit jelentenek , illetve , 17 évesen , lehet dolgozni , ha lehet , hogy s mint , milyen feltételekkel???? Am. Melódiákom is van.

#év #iskola #félév #fürgeidák #dologzni
2018. máj. 27. 18:48
 1/2 A kérdező kommentje:
???????????????
2018. jún. 7. 10:05
 2/2 csatrad ***** válasza:

16 eves kortol mar nem vagy iskola koteles es teljes erteku nyugdijat is fizeto allasod lehet.

a diak szovetkezeti munkaba csak akkor menj ha olyat akarsz csinalni amit azon keresztul engednek meg, mert NAGYON lehuzosak ahoz kepest amit amugy keresnel.

a legtobbet ugy kereshetsz ha valamilyen vendeglatoi munkat vegzel, ezeken a helyeken gyakori a hivatalos reszmunkaidos munkak.

pl a meki honlapjan jelentkezhetsz es heteken belul mar munkaba is allhatsz. a munkaido rugalmas, mert csak es kizarolag reszmunkaidoben lehet ott dolgozni es jo ugrodeszka mas hasonlo munkakhoz.

tobb munkahely pl a TESCO is alkalmaz ugyanabba a munkaba diakot es szerzodeses arufeltoltoket. ritkan a diakok itt tobbet keresnek, de az, hogy elkezd ketyegni a 40 ev nyugdijig az sokkal tobbet er, mint az a plusz par ezer forint havonta.

2018. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!