Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről rendeltem (USA)...

Külföldről rendeltem (USA) csomagot csomagkövetéssel, de 2 hete Mo-n rostokol. Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Május 9.én feladták Floridából, mindössze 6 nap alatt május 15-re megérkezett Budapestre, azóta ott van, így lassan már 2 hete. Mi a retek van? Ez szokványos, vagy kezdhetek aggódni? Semmi üzenetet nem kaptam azóta
2018. máj. 27. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt par hete, mikor usa-bol rendeltem. Magyarorszagra ert 10 nap alatt. Addig rendszeresen jottek a csomagallapot frissitesek. Amint mo-ra ert, siri csend lett 2 hetig. Utana egyszercsak megjott a helyi postara.
2018. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezek szerint csak a Magyar Posta szuperál szokása szerint :D Eszméletlenül bosszantó
2018. máj. 27. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!