Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelkezik itt magánny...

Valaki rendelkezik itt magánnyomozói tapasztalatokkal, ismeretekkel? Segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta érdekel a magánnyomozói szakma és tudom, hogy a google jo barátom de nekem sokat nem segített. Ha kérhetném olyanok írjanak akiknek ténylegesen tapasztalata van ebben vagy biztos választ tud adni, mert innen ezt hallok, onnan azt ráadásul valaki csak a gondolatát mondja el amit nem támaszt alá semmi. Előre is köszönöm a válaszokat.
2018. máj. 29. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre a válasz: igen, ki tudja.

De ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretnél tudni.

2018. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha esetleg még valaki tud arra választ adni, hogy egy magánnyomozónak milyen végzettsége kell legyen, ha nem úgy kerülök a szakmába, hogy nyugdíjjas zsaru voltam. (Hozzáteszem, 8-os vagyok)
2018. máj. 29. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!