Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elszúrtam az életem.27 éves...

Elszúrtam az életem.27 éves vagyok és 8 általánosom van?

Figyelt kérdés
Mit csináljak?? Hogy többet kihozhassak az életemből?? Idáig nem értem el semmit. Egyedülálló is vagyok. És teljesen nincs lelki energiám senkihez és semmihez. Mi tévő legyek?? Nem szeretnék semmit csinálni már. Lusta is vagyok és nincs motom meg energiám még arra sem, hogy esetleg házam legyen. Sos ??
2018. máj. 31. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lustaságra sos segítség? Kicsit elszállt az agyad, nem???
2018. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "SOS". Ha az általános után 13-14 évig nem jutott eszedbe továbbtanulni, akkor holnapra sem fog megvilágosodni az agyad. Ha pedig elhatároztad magad akkor menj, iratkozz be egy esti iskolába, csináld meg az érettségit, aztán hátha el tudsz legalább ennyivel indulni. Attól hogy otthon ülsz és vársz, nem fogsz előrébb jutni. Általános végzettséggel pedig nem fognak utánad kapkodni a munkáltatók.
2018. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Érettségi és/vagy OKJ képzés. Tanulj ki valamit ami beválik.
2018. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!