Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Orvosi vizsgálat? Mindent...

Orvosi vizsgálat? Mindent elszúrtam tök hülye vagyok. Most milesz?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek ilyen orvosi alkalmasságira vagy mire 1 gyógyszergyártó céghez... 20 éves vagyok ez elnne az első melóhelyem... De nagyon félek mert én hülye tegnap zöldet szívtam ... nagyon bánom már!!Nagyon ritkán szoktam de tegnap megesett. Félek hogy azon az orvosin kimutatnak vmit és nem vesznek fel. Apumék tutira kiakadnának.. nagyon parázok aludni se tudok :( Néznek ott ilyenfajta dolgokat? Soha többé nem csinálom ... :(
2013. szept. 19. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Beszoptaaad!!!!! Yeyeyeyey xD
2013. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Minden nap igyál meg 2 pohár ecetet, nagyon undorító, de leterheli teljesen az emésztőrendszeredet és nem lesz kimuthatható 2 nap múlva.

Tuti módszer, nekem bejött, pedig egy filmben láttam.

2013. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szétmarja a gyomrod...


neszeneked, ügyes voltál... a fű drága... neked többszázezer potenciális fizetésedbe kerülhet:D


azért nincs veszve, nem biztos, hogy kimutatják

2013. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ecetet magában semmiképp se igyad meg...
2013. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Max. higított ecetet.
2013. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!