Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek ki számít...

Lányok nektek ki számít sablonos pasinak? Akár külsőleg akár belsőleg? Ki az akire azt mondjátok, hogy unalmas?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszíves. Köszönöm! :)
2018. jún. 4. 00:23
1 2 3
 1/24 CLH15 válasza:

külsőleg nem tudok sokat mondani mert nem az alapján ítélek meg senkit. végülis mindenkinek más a véleménye meg az igényei, nekem személy szerint fontos a kommunikáció, hogy ha mesélek pl vmit akk ne csak annyi legyen a válasz hogy ok vagy hasonló hanem hogy tényleg jókat lehessen beszélgetni, különben hiába cuki meg helyes vagy bármi, e nélkül nekem hosszú távon unalmas lenne. ami meg a sablonosságot illeti, én szeretem hogyha egy srác kicsit más mint a legtöbben, hogy figyeljen rám, kimutassa az érzéseit kicsit jobban, mutasson érdeklődést, kicsit legyen romantikus és hogy úgy mindenről lehessen vele nyíltan beszélni, az ilyen fiúk az én szememben mindig többek, mint barátilag vagy mint párkapcsolatilag mert a legtöbben azt hiszik hogy nem kell semmi különöset tenniük hogy megkaphassanak egy lányt (van is sok lány aki kevéssel is beéri vagy aki többet akar de nem tudnak beszélni egymással és ezért boldogtalan), én meg szeretem ha figyelve van rám és mindenről lehet nyíltan beszélni meg stb. :)


15/L

2018. jún. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Na látod én pont ilyen vagyok! Romantikus érzelmes odaadó, gondoskodó, törődő, és próbálkok mindig vicceskedni is, hogy feldobjam a hangulatod. De a mai világban a mai felszínes p***k, pont ezt nem értékelik, és az ilyen pasikat kihasználják és tönkre teszik!.... Nekem sajnos ez a tapasztalatom. :( Bárcsak minden lány így gondolkozna mint te. :(
2018. jún. 4. 08:48
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Noncs penze...az eleg uncsi
2018. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Legalabb en oszinte vagyok
2018. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az lehet, de egy számító pénzéhes érdek értéktelen ember vagy! Ha pénzt akarsz akkor dolgozz meg érte és ne a máséra pályázzál meg más pénzével menőzzél, mert ez ritka szánalmas csicska dolog.... Ennyi erővel prosti is lehetsz, az is csak pénzèrt van a palikkal! Tudom ajánlani az ipart!....
2018. jún. 4. 16:18
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Ne irigykedj menj keress penzt😂
2018. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
5 Forintot nem érsz hulladék!..... XD
2018. jún. 4. 18:38
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Kifigytal a szuszbol? Te nyafogsz itt nem en 😈
2018. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
3 szor is írtam de az oldal letörölte. Amúgy meg szerintem csak egy szájkaratés troll huszár vagy, aki itt éli kimagát és erre élvez mert a valóéletben egy társadalmi hulladék egy senki! Szóval myugottan lehúzhatod magad! 😂😂😂👎👏🖕
2018. jún. 4. 20:02
 10/24 anonim ***** válasza:
31%

Latod mennyivel izgalmasabb vagyok mint te?!🤣 de lassuk be te j

Jellemgyenge ministrans fiu olyan kis uncsi maradtal mint a kerdesed feltevesekor....es mint az eletben😂😂😂

2018. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!