Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez igaz barátság?

Ez igaz barátság?

Figyelt kérdés

Van 2 osztálytársam akikkel mindig együtt megyek haza. Az egyik éneken mondta hogy majd kaphatok 2 mentost,de csak egyet adott és azt mondta kapok majd helyette mást. Amikor haza fele mentünk,én mondtam az osztálytársamnak,hogy ezt mondtad,be felejtsd el. Erre mindketten elkezdték hozzám vágni hogy én ezen mit akarok ki annyira hogy nem adta oda,és mást vett,meg hogy én se adok Nekik soha semmit,de én meg mindig követelem ha ígérnek valamit,de ha én ígérek akkor azt meg nem adom oda. De ez nem igaz:mindíg amikor lehetett adtam nekik valamit,ha nekem ígérnek akkor nem követelni szoktam csak emlékeztetni,ha meg én igérek meg valamit,akkor meg mindig oda adom,lehet idővel,de betartom az ígéretem mindig!de nem könnyű mert anyukám tart el 2 gyereket teljesenegyedül egyetlen tanári fizetésből... És az a lány mondta ezt aki pont soha nem ad nekem szinte semmit csak régebben volt hogy odaadta az egyik szendvicsét(magától) meg adott az üdítőjéből. És van egy fiú osztálytársam akire meg azt mondták,hogy az természetes hogy amikor ő kér akkor neki adnak,mert rá inkább"barátként" tekintenek,és hogy ő soha nem csinált olyat h kiveszi valaki kezéből a kaját,és megeszi én meg igen,pedig ez nagyon nem igaz,pont hogy fordítva van. És szerintem ha barátok vagyunk,velem is ugyanúgy meglehetne osztani a kaját feltételek nélkül akár"testvérként"tekint rám,akár nem...



meg azzal aki ígérte a mentost, pár héttel ez előtt csináltunk valami oltári nagy hülyeséget,ami az ő ötlete volt,én csak belementem,erre mindenkinek úgy adja elő,hogy az egész az én ötletem volt.


Vagy lehet hogy én fúlyom fel az egészet ennyire,és ez nem is olyan nagy dolog??? /L



2018. jún. 4. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Hány évesek vagytok?
2018. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14,15,én most lettem 16 nemrég
2018. jún. 4. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Es meg mindig oviba jartok??? Melyik tanyarol szoktetek el?
2018. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat,lehet kicsit kusza ahogy leírtam,de azért nekem ez rosszul esett...


Értelmes választ tudna valami írni,pls???

2018. jún. 4. 14:37
 5/9 A kérdező kommentje:
*valaki
2018. jún. 4. 14:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki így viselkedik veled azzal inkább ne barátkozz, jön helyette más aki tisztel, és nem beszél így veled plusz nem kever bajba - egy igaz barát nem ilyen
2018. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
wtf..? tényleg mintha egy ovis írta volna de w/e, bocs hogy nekem kell lelőnöm a poént de nincs olyan hogy "igaz barátság", főleg meg nem közoktatási intézményekben ahova csak úgy egyberaknak random emberekkel és amúgy se pajtizni jársz oda elvileg, szóval azt tanácsolom hogy 1valakit fogj magad mellé aki mellett ülhetsz hogy ne a büdös gyerek mellé ültessenek, ill. aki úgy ahogy jó tanuló hogy tudj róla másolni meg segítsen a házikban, aztán iskola után ott lehet hagyni a g*cibe és fontosabb dolgokra tudsz koncentrálni mint pl hogy tartod el magad abban a hulladék szerencsétlen országban, épp ennyit érnek az emberek, egyébként kérdésedre konkrétabban is válaszolva, kis buta pinának tűnik az a két csaj, bár tényleg elég nagy f**ság volt egy sz**os mentost felemlegetni, alapból nemjó ízű, meg alapból ilyet nem hozunk fel mert az emberek támadásnak veszik mint itt is és elkezdenek "védekezni" ami legtöbb esetben, mint itt is, idióta módon nyilvánul meg veszekedésben, mert az ember egy undorító selejt faj és ilyenek. de majd megtanulod kicsi vagy még anno tíz éve még én is simán nekiálltam valakinek és váltogattam az iskolás érdekbarátaimat úgy ahogy épp kedvem volt, ajánlom neked is, főleg meg ha kicsit is te akarsz lenni a főnök és nem az akit lecserélnek meg szórakoznak vele. good lucj
2018. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lucK
2018. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagyon gyerekesek vagytok, de azért aki kitalal valami oltári nagy hülyeséget, aztán rád lapátolja a sz*rt, aligha a barátod.
2018. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!