Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rég a legjobb barátnőm...

Nem rég a legjobb barátnőm hátba támadott kibeszelt ilyesmi. Szerintetek mondjam el neki mit gondolok?

Figyelt kérdés
Szóval 8.osok vagyunk és ő nagyon gyerekes kibeszelt a hátam mögött és ez engem nagyon rosszul érintett amúgy is lelkisebb vagyok és nem akarok osztály vitát megint de ő ezt kelt mert kavarja a sz@rt és szerintetek elmondjam neki vagy inkább ne haraggal búcsúzzak el tőle? 15/L leszek

2018. máj. 14. 20:45
 1/5 anonim válasza:
91%
Szerintem mondd el neki. Én a te helyedben nem hagynám szó nélkül. Már az is eleve bunk0ság hogy hátba támad nemhogy kibeszél meg keveri a sz@rt. És ráadásul a legjobb barátnőd volt
2018. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mondd el neki, hogy ez neked nagyon rosszul esett, nem vártad tőle ezt.

Hűvös lehetsz és távolságtartó, de arra törekedj, hogy ne haraggal búcsúzzatok el. Így meg fogsz könnyebbülni.

2018. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki, hogy mennyire bántott ezzel és csalódtál benne. Hűvös és távolságtartó lehetsz, de próbáld meg kulturáltan közölni vele, és ne haraggal, csordultig dühvel váljatok el.
2018. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2018. máj. 14. 21:18
 5/5 2*Sü ***** válasza:

Ő nem a legjobb barátnőd. A barátság kölcsönös viszony, és ő felrúgta ezt. Az más kérdés, ha valamiért függsz tőle, de be kell látnod, ő nem barát, valószínű kihasználna, elárulna, ha abból haszna származna. Ha kedves is veled, valószínű azt is csak a saját örömére, hasznára teszi.


Igen, szembesíteni kell azzal, hogy felrúgta azt, amitől egy barátság barátság lesz. Nem érdemes sok időt rászánni, miután lehiggadtál, higgadtan, nyugodtan pár mondatban elég összefoglalni a lényeget, és a továbbiakban úgy kezelni őt, mint kvázi egy ismerős idegent. Lehet neki köszönni, szükség esetén megbeszélni valamit, de ezen túl nem érdemes a figyelmedet rá pazarolni, ebből csak te jössz ki hosszútávon rosszul. Nyilván ez egy jó ideig neked sem lesz jó érzés, de szerintem indokolt. Az azonnali bocsánatkérést el lehet fogadni, de ez nem jelenti azt, hogy a dolog nem történt meg. Neki is, neked is felül kell vizsgálni kettőtök barátságának hitelességét, alapját és ha később mégis újra barátok lesztek, annak a bizalomnak az alapjait újra le kell rakni, újra meg kell alapozni.

2018. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!