Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Radics Peti és Zafar közötti...

Radics Peti és Zafar közötti konfliktus kamu vagy nem?

Figyelt kérdés
Ez az egész szóháború meg úgy minden közöttük ez csak megjátszott és szórakoztatják a népet, vagy tényleg most ők ennyire utálják egymást?

2018. jún. 4. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Kamu mint az egesz wrestling v mi a fene az
2018. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

kamu


így akarják kicsit népszerűsíteni a pankrációt, elég szánalmas szerintem

2018. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem mitől lenne szánalmas az hogy Peti népszerűsíteni akar valamit, amit kedvel! Attól hogy valakinek ez nem tetszik még nem lesz szánalmas. A pankráció pedig erről szól amit a videóban is láthatunk.
2018. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

akkor a pankráció a szánalmas :D vagy lehet csak én nem értem a "mondanivalóját"

ez a megjátszott műmájer hülyeségek

tisztára mint a Maunika show, a színvonal kb ott van most úgy érzem

2018. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Ne hasonlítsuk a Mónika showhoz.

Ez egy magyarországon még meg nem értett szórakoztatási műfaj, látványos elemekkel, mozdulatokkal, konfliktusokkal. Inkább hasonlítanám egy filmhez, vagy sorozathoz, élvezni kell a műsort. A rocky filmek kapcsán se azon gondolkodunk hogy Stallone vajon tényleg bekapta e azt a pofont vagy kamu volt e. Szimplán nézzük, izgulunk, szeretjük, kicsit furcsa de egy pillanatig se szánalmas. Szokni kell, persze aki erre vevő! Peti vevő erre és szeretné eljuttatni emberekhez, emiatt természetesen "eladta magát" meg "megváltozott". Ne keverjük Szabyesttel és egyéb szennyekkel.

2018. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4/5 "ez a megjátszott műmájer hülyeségek" - akkor az összes filmsorozat is "megjátszott hülyeség", mert pl. a Vészhelyzetben sem voltak igaziak a műtétek, meg a Walking Deadben sem igazi zombik szerepelnek.
2018. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#6:

de azok nem youtube videós(ok) és pankrátorok között volt

mondom tisztára mint a Maunika show, kb olyan színvonalat sejtet a dolog


és látod mások meg se tudják különböztetni, hogy ez most kamu vagy sem, az elején én is utána mentem, hogy ez megjátszott vagy mi van

2018. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Megneztem egy ket pankrator verekedést de számomra volt kínos aki a tv előtt ült, mandró emberek akik eljátszák, hogy verekednek, a színészek egy sorozatban legalább élethűen jatszak a szerepüket azert elvezhető az egész (ha meg nem arra mondom, hogy rossz sorozat) de amikor ezeket kinlodni latom akkor inkabb elkapcsolok nevetséges az egesz
2018. jún. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia!Nem tényleg rosszban ,,voltak" de azóta már jóban vannak és közös képük is van😌😌
2020. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!