Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a lényege az Észbontók...

Mi a lényege az Észbontók című műsornak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szorakoztatas. Nevethetsz, ahogy a statisztak elmondjak a betanitott hulyesegeket.
2018. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy az első mondja.

Nevetsz.

2018. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
A reklám áradatok közötti résekre 410 Ft összköltségű piti balhét gyártanak . Addig is a szerencsétlen balekokon meg a beépített arcokon lehet mulatni és bölcsebbnek érezni magunkat .
2018. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dickharta válasza:

épp most nézem először. engem inkább sokkol,mint szórakoztat.

jól kinéző,divatos emberek kongó üres fejjel.

persze a celebek is kitesznek magukért. nem hinném ,hogy bármelyikük is átmenne egy érettségin.

2018. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4-es és komolyan el is hiszed?

Számtalan alkalommal bizonyították, hogy direkt megjátszák magukat a szereplők.

Egyszer egy olyan férfi volt benne, aki "műveltségi" vetélkedőkben ért el komoly eredményeket, mások meg őszintén vallottak műsoron kívül, hogy mennyit kaptak.

2018. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én úgy értettem (mert láttam belőle részleteket), hogy a csapatoknak jól vagy rosszul kell válaszolni?
2018. jún. 10. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös . Játszottam több körben tv vetélkedőben a csoportban a főiskolás és érettségizettek aránya magas volt . Azt hogy milyen nemzetiségű Einstein vagy mi a víz képlete mikor tört ki X háború forradalom többeknek fogalmuk sem volt ... Azok a szereplő menőző tipikus városi meg vidéki suttyók a térképet sem ismerik a vaktérkép egyenesen sci-fi kategória számukra .
2018. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Két csapat van, az egyik egy férfiakból álló, a másik nőkből. PL a műsorvezető megkérdezi az "A" csapattól, hogy szerintük tudni fogják e az adott kérdésre a választ vagy sem (azok akik, butának vannak beállítva). Ha azt mondják, hogy szerintük nem fogják tudni, akkor ők azért szurkolnak, hogy a "buták" ne tudják, ergo ők annak örülnek, hogy ha hülyeséget mondanak.Ugyanez fordítva.

Remélem nagyjából érthetően magyaráztam.

2018. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!