Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki jól tud Angolul az tudna...

Aki jól tud Angolul az tudna segíteni egy kis fordításban?

Figyelt kérdés

Google fordítóval nem tudok értelmes szót kivenni belőle. :D


Ebay-es bonyodalmak miatt. Rossz méretett küldtek 1-el nagyobbat, a legjobb lenne pénzvisszafizetés, de nem akarom ezzel betámadni egyből :D


De akkor itt van az üzenet. (Ezt már arra írta hogy jeleztem hogy rossz a méret).


1.

We checked it before shipment,And send it according to the size you bought.


If it doesn't fit,How about I resell you a size XL for a same price, including shipping fee, you can keep the size L or give it to other person as gift.

Is it ok for you ? Please tell me your opinion.


(Erre még válaszoltam is valamit majd ezt küldte.)


2.

I can resell you a size XL for a same price, including shipping fee.


you can keep the size L or give it to other person as gift.


Is it ok for you ? Please tell me your opinion.



Kb. Egyenlőre csak ennyi.



2018. jún. 5. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

1. Megnéztük a szállítás előtt, és elküldtük az általad kiválasztott méret szerint.


Ha nem jó a méret, mi lenne ha kicserélném ha méretet XL-re ugyanazért az árért, az L-es pólót pedig megtarthatod vagy elajándékozhatod.


2. Újra tudom küldeni XL-es méretben egyező áron, beleértve az ingyenes szállítást.


Az L-es pólót megtarthatod vagy elajándékozhatod.


Ez így jó neked? Kérlek mondd el a véleményed.

2018. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

És ha jól értelmezem, úgy van fogalmazva hogy újra kifizetem/ megveszem a terméket más méretben?

Vagy az új méretett ingyen küldi?


Vagy ez nem derül ki? Mert akkor azt még megkérdezem.

2018. jún. 5. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmi cseréről nincs itt szó. Azt írja, hogy tud eladni neked XL-es méretben ugyanazért az árért. De mivel általában nem szoktak különbözni (/túl sokat) az árak méret szerint, így ez csak annyit jelent, hogy vehetsz egy új pólót tőle, ami már XL-es.

Pénzvisszafizetés max akkor van, ha nem kapod meg a terméket.

2018. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi.
2018. jún. 5. 15:46
 5/9 A kérdező kommentje:

Uh, amúgy lehet félre értett már az elején, és azt hiszi szimplán csak nem jó a méret.


Ha nem nagy gond akkor valaki ezt letudná még akkor fordítani? De csak ha tényleg nem gond :D


--------------------------------------

Az a baj hogy én XL-es méretet kaptam.

De az én rendelésemben L-es méret szerepel.


Ezt én további kölcségek nélkül akarokom rendezni ha megoldható.

Vagy mivel nem az én hibám hogy nagyobb méretett kaptam, esetleges pénz vissza fizetés megoldható e.

Vagy olyan módú csere amiben új méretett küldenek.


Lehet eddig nem fogalmaztam jól, de azt próbáltam elmagyarázni, hogy nem azt a méretett kaptam amit rendeltem.

---------------------------------------


Köszi :)

2018. jún. 5. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:

The problem is that I got XL size, meanwhile I ordered L.

If it's possible, i want to you to change my size without any further payment. Or because it's not my fault, I might get my money back. Maybe you misunderstood me, I was trying to explain that I got wrong size.

2018. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. jún. 5. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Szó sincs ingyenes szállításról. 'shipping fee', nem pedig 'shipping FREE'.
2018. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell velük udvariaskodni, ennyire nem vágják az angolt. Fölösleges cifrázni a körmondatokat. Így kell fogalmazni legközelebb.


>>The problem is, I ordered L size and you sent me an XL one.


I want you to change to the proper size without any more costs. Or if it is not possible I want the full refund because it wasn't my fault!


If it's not deal for you I'm gonna leave a bad-bad feedback so you could ruin your reputation.<<

2018. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!