Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a cv? Elküldtem az...

Mi az a cv? Elküldtem az önéletrajzom e-mailben, és a munkáltató az alábbi üzenetet írta: "Szia, légyszíves egy sima Word-ös CV-t küldj, köszi! " ilyenkor mit kell csinálnom? Sürgős! Egy 20 éves lány.

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
curriculum vitae azaz önéletrajz! Az volt a baj, hogy nem word formátumban küldted el neki.
2010. jún. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

szerintem ez a baja:

[link]


A szerencsétlen csak sablonban tud olvasni'

2010. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

A "sima Word"-nek semmi köze a sablonhoz vagy az időrendhez, azaz a tartalomhoz. A "sima Word" annyit tesz, hogy Word-ben megírt dokumentumként (*.doc v. *.docx) tudja fogadni az írást.

Javaslom több verzióban elmenteni és csatolt file-okként elküldeni.

De(!) nem tudom milyen állást pályázol, viszont ha már itt elakadsz, akkor a minimális számítástechnikai követelményeknek sem fogsz megfelelni. Ez csak óvatosságra intés, nehogy beégés legyen a dologból ;D

2010. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Bírom, hogy írok egy választ, ami FULL jó, és csak 71%-ig hasznos. Hát mi van az értékrendetekkel? :D
2010. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Animátori állást pályázok meg /animátori szó ne tévesszen meg senkit sem... mert nem számítógépes hanem programszervezős és levezetős munka...
2010. jún. 18. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!