Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit irnátok neki a helyembe...

Ti mit irnátok neki a helyembe ezek után?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel 15-éves koromban jártam egy pár hónapot.Aztán egy eléggé hülye dolog miatt szakitottunk. Utánna ő meg keresett és évekig ment az hogy izzott körülöttünk a , levegő ha csak megláttuk,egymást.És mindkettőnk számára nyílt, volt hogy vonzódunk egymáshoz,de ő nem tudta el dönteni sokáig hogy mit akar.Ő nem akart bele lépni komoly kapcsolatba de viszont szeretett találkozni velem idézőjelbe mint barát mert barátok maradtunk sokáig habár érdekes barátság volt mert vonzódtunk egymáshoz ez nyilvánvaló volt.Ez így ment sok évig.Mivel láttam rajta hogy ez akibe fülig bele voltam zúgva nem tudta eldönteni hogy mit akar és én időközben meg ismerkedtem egy másik fiúval.ez.Ekkor az a fiú hirtelen el kezdett kapálózni értem hogy ő eldöntötte mit akar legyünk együtt de én már akkor nem akartam mivel ő sok évig játszotta ezt és sok évig rá vártam hogy hát ha el dönti mit akar és kapcsolatban leszünk és én eléggé csúnyán le ráztam a fiút azt mondtam hagyjon békén ne írjon és ne hívogasson.Most egy kicsit bánom mivel lehet nem kelett volna ilyen csúnyán lerázni mert évekig jó viszonyban voltunk attól hogy nem jártunk meg hát első nagy szerelem is volt mai napig ha vissza gondolok rá jó érzéssel tölt el.De nekem idő közben most lett egy fiam és családom akivel vagyok jelenleg azt választottam annak idején helyette.De most nem jó a kapcsolatom ezzel az emberrel.És hát gondoltam valahogy helyre szeretném hozni ezzel a fiúval aki az első nagy szerelem volt,a kapcsolatom valahogy fel szeretném vele venni a kapcsolatot mondjuk egy közösségi oldalon fennt van azt biztosan tudom csak attól tartok hogy ezek után el hajtana a fenébe mondjuk egy részt hogy jogos is lenne tőle d e rá jöttem hogy fontos számomra és hogy talán jobb ötlet lett volna őt választani de most már lehet késő bánat ebben kellene a segítségetek hogy mit mondjak neki ezek után.Egy szóval szeretném vele tartania kapcsolatot mert rá jöttem hogy nagy hiba volt hogy nem őt választottam annak idején.
2018. jún. 8. 09:18
 1/1 anonim válasza:
Ha tudod hogy fent van közösségi oldalon akkor meg jelöld be,szerintem már nem haragszik rád,és biztos meg tudjátok beszélni a dolgokat. Lehet hogy bunkó lesz az elején de kérj tőle bocsánatot. Mond neki hogy sokat gondolsz rá mostanában hogy milyen jó is volt régen,és hogy bánod már hogy vége lett a barátságotoknak.
2018. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!