Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok a diákmunkás élményeit...

Írnátok a diákmunkás élményeitekből? (Pl. Mit/mennyit dolgoztál, élvezted-e, stb)

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :D

Én óvodában dolgoztam egy hónapot, 80-85 000Ft-ért, ebből 50-55 000-et kaptam kézhez, a többi ugye adó. Reggel 8-tól délután 2-ig dolgoztam és halálra untam magam, mert nem volt mit csinálni, azon kívül, hogy adtunk nekik reggelit/ebédet, tettünk fogkrémet a fogkeféjükre, letöröltük az asztalt ... nem igen volt mit csinálni, éreztük, hogy feleslegesek voltunk és nem éreztük magunkat hasznosnak. Lehet, hogy jól hangzik az olyan munka, ahol nem kell semmit csinálni, de hidd el nem éri meg, mert már a harmadik napot megfogsz halni az unalomtól és utálni fogod az egészet, mozgalmasabb és hasznosabb munkát válassz.

2018. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

Én nagyon szerettem. Egy banknál voltam adminisztrátor egyszer 2 évig, nagyon bejött, jó volt a légkör nagyon nagyon szuper volt annó.


Utánna tolmácsnak voltam építkezéseken olaszul ( a volt egyetemi oktatóm ajánlott oda be , úgyis kellett volna gyakorlatoznom ezzel le is tudtam), igaz nőből vagyok és a műszaki beállítottságom nulla volt de szintén imádtam! Mondjuk egyedüli nőként néha megszenvedtem a beszólásokkal viszont cserébe máskor jófejek voltak, és a főnököm minden nap meglepett valami ebéddel, kompenzálásképpen.:) itt lehúztam majdnem egy évet szintén, ez sokkal kimerítőbb volt mint az adminisztrátori dolog.


Voltam a reptéren hostesskedni nem hosszú ideig, illetve voltam pár hónapot a H&Mben mint kasszás és bolti kisegítő is, esténként meg leltároztam. :)

2018. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!