Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a Marson...

Mi van akkor ha a Marson azért van víz mert az emberek régen ott éltek, csak tönkre tették a bolygót ezért egy repülőben Ádámot és Évát át telepítették a földre?

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tejóuramistem...
2018. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ádámnak nem volt jogosítványa űrrepülőgépre (kétszer is megbukott a rutinpályán) Éva meg el sem kezdte a tanfolyamot...
2018. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ez van.
2018. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Igazából az úgy volt, hogy a Plútón kezdtük, azt tettük tönkre először.

Aztán mentünk a Neptunuszra. Azt is sikerült tönkretenni, méghozzá elég látványosan.

Utána mentünk az Uránuszra. Na az nem volt hétköznapi. Azt úgy tettük tönkre, hogy ódákat zengenek róla mind a mai napig az összes űrkocsmában.

Ez után a Szaturnuszra költöztünk, mert ugye ez volt a következő. Ott elég sokáig elvoltunk, de aztán csak elromlott valami, úgyhogy menni kellett.

Ekkor költöztünk a Jupiterre. Az szép volt, jó volt, egész jól elfértünk rajta, de aztán kitört egy nagy vihar és menni kellett.

A Mars volt a következő bolygó a Nap felé. Kicsit kicsi, kicsit piros, de a miénk. Volt. Elk úrtuk. Nem kicsit, nagyon. Menni kellett, már aki maradt.

A Föld a Soros (érted?!). Ez sem húzza már sokáig.

Még hátra van a Vénusz és a Merkúr, aztán új Naprendszert kell keresnünk.

2018. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
(Amúgy. A földön akkor most azért van víz, mert az emberek itt élnek? Na, nekem ez új.)
2018. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

Még sokat kell tanulnod, Ötös.


Azért van víz, mert hoztuk (vagyis az "Ádám" és az "Éva" hozta).


A gyengébbek kedvéért, az "Ádám" és az "Éva" egy-egy űrhajó volt. Ami szintén nem teljesen igaz, hiszen még mindig léteznek. A Hold másik oldalán, egy barlangban várják, hogy újra repülhessenek, ha elromlik ez a bolygó is.

2018. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a "Mars- mentőakció"- t. Hasonló a sztori vége ott is.
2018. jún. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha ez így lenne akkor a Föld teljes lakossága retardált lenne mert mindenki, mindenkinek a vér szerinti rokona lenne. Gondolj csak bele pl ha Ádámnak és Évának született egy fia és egy lánya és a két testvér is gyereket nemzettek?

Tudom, én vagyok a hülye mert egy vicc kérdést komolyan veszek, viszont tényleg elszomorító hogy emberek milliói a mai napig komolyan abban hisznek hogy Ádám és Évától vagyunk...

2018. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát... nem tudom, hogy annak örüljek, hogy a kérdezőben egyáltalán felmerült néhány gondolat, vagy azon szörnyülködjek, hogy egyébként micsoda agya lehet... ha még sok ilyen van, akkor közel már az emberiség kipusztulása.

Oldalakon keresztül lehetne elemezni ezt a kérdést. Talán még egy szakdolgozat is kijönne belőle, de egy-két esszé bizonyosan.

2018. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A földön már akkor is volt élet és civilizáció, a marsi pedig egy másik ami soha nem volt olyan paradicsom mint itt csak kultúra.
2018. jún. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!