Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay vs. Wish? Nektek mi a...

Ebay vs. Wish? Nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nemrég lett netes számlánk, de nemtudom, melyik oldalról érdemes rendelni. Mindkettőről olvasok jót és rosszat is

2018. jún. 9. 12:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Évekig csak az ebay-t használtam, nekem tetszett nagyon,aztán kb egy éve áttértem az aliexpress-re,azóta csak azon vagyok. Nekem szimpatikusabb,mint az ebay, könnyebben átláthatóbb, könnyű visszakérni a pénzt ha nem kapod meg a terméket,vagy netán rossz, és szuper,hogy sokan tesznek fel képet is a megvett dolgokról! Imádom! Ebayen viszont van licit felület, szuper szerintem,meg különböző országokból is lehet rendelni, ami megint csak pozitívum (aliról azthiszem csak kínából). Wish-t még sose használtam, nem szimpatikus,plusz rengetegen írták,hogy nem biztonságos.... Bátyám használja egy jó ideje, neki tetszik (nem hallottam tőle még,hogy gond lenne e vele.)
2018. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én mindkettőről rendeltem már, igazából attól függ, mit szeretnél rendelni. Én rendeltem már 3 ruhát Wish-ról, azoknak nagyon kínai és szar anyaguk volt. Rendeltem onnan parókát, műfogat, és powerbankot is (ami amúgy nem jött meg). Én nem ajánlom nagyon, olcsó, de mit érsz vele, ha szar? Ebayről is rendeltem, ami jobb, de a szállítás nekem három hónap volt. A telefontokjaim azóta is jók, amik onnan vannak.

Én igazából az Aliexpresst ajánlom, a minőség sokszor jó, a kiszállítás gyors, és gyakran ingyenes. Na meg van egy nagyon hasznos része is, ha a termék nem olyan, mint szeretnéd, írsz az árusnak (mert tudsz), és visszakéred a pénzedet. Nekem mindig elfogadták, és visszafizették.

Viszont egy jó tanács, ha mindenképpen Ebayről vagy Wishről szeretnél rendelni: csak olyat rendelj, amit előtted már sokan rendeltek, [orders:x] és visszajelzés is van. Mielőtt rendelsz, mindig nézd meg a képeket, hogy ne verjenek át, és tudd mire számítasz!

2018. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a valaszokat!!!!

A wish-ről nem regen lattam hogy a ruhák nem jo minősegűek es mivel én leginkább szoknyákat, ruhákat rendelnék azt kilőttem

2018. júl. 26. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!