Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináltatott valaki 15-17...

Csináltatott valaki 15-17 évesen tetoválást? Megbántad?

Figyelt kérdés
17 leszek októberben. Már régóta szeretnék a csuklómra egy, a Death Note-ból ismerős L betűt, és esetleg az alkaromra egy 3 rózsából álló rajzot. Viszont sokat hallottam már hogy meg fogom bánni felnőttként, meg ne siessem el, stb. Anyám felajánlotta, hogy akár én fizetem akár ő fizeti, augusztusban elmegy velem tetováltatni. Szerintetek megéri megcsináltatnom?

2018. jún. 9. 18:41
 1/7 Szofi.PityúXD válasza:
53%
Szerintem megeri, de attol fugg melyiket, en azt ajanlom egyszerre csak egyet csinaltass pl. Az L betut mivel az kiseb is es meg nem tudom hogy a borod es temagad menyire birod a tetovalast, a csuklodnal nagyon szep tud lenni egy tettko, de arra is gondolj, hogy ott ideket fog erni es ha majd kesobb vissza kel menned ujra uttetni fog e meg tetszeni es birni fogod-e???
2018. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha anyád is benne van, akkor tedd nyugodtan. Csak szép legyen, ne kókler csinálja.
2018. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan nem 17 csak 18 voltam. de nem bántam meg (23 most). bár ha 1 tanácsot elfogadsz nem valami gyökér anime vagy film rajongó cuccot csináltatsz. ha belegondolok mennyi baromságért rajongtam anno ami most pont nem érdekel, és én is gondolkoztam rajongói tetkón amit most nagyon megbántam volna.
2018. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából a Death Note-ot már lassan 3 éve szeretem, anyukám is szereti, meg végül is ha sok év múlva már nem szeretem az animét, mondhatom hogy egyszerűen csak egy különleges stílusú betű... :)

Köszönöm szépen a válaszokat! Várom azért a további tapasztalatokat is! :)

2018. jún. 9. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3as velemenyet adom. Enis 21 vagyok es rendelkszek par tetovalassal. Igaza van ezek az anime dolgok nem maradnak orokke, 60 evesen pedig elmagyarazni az unokaknak amikor mar nem is fogod ezt szeretni... igazabol10 even belul kinosz belole es nincs ertelme. Ha csak valami “fanatizmus” miatt akarsg tetkot nagyon meg fogod banni. Ocsem ugyanez volt, neki mondjuk az alkarjan van egy zsebora rozsakkal korulveve de mar megbanta pedig nem kis penz volt, nagyon szep munka de nincs neki mar olyan jelentosege es probalja takargatni...
2018. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Juj :( szegény öcséd.
2018. jún. 10. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyu ez mindenkinek a saját döntése. Én is 18 voltam mikor egy nagy főnix madarat tetováltattam a mellkasomra és mai napig imádom. Ha megvan a jelentése akkor nem számit hisz magadért van. Amit én hülyeségnek tartok cimerek, logó, közös tetkó ezeket mind vagy kinövik vagy felesleges lesz vagy lehet egy idő után... kár kiadni a pénzt. Legyen a tetkódban benne Te ki vagy, mit sugall, ha valaki megkérdezi miért épp egy rózsa van az alkarodon tudd megmagyarázni hogy azért mert szeretem a virágokat, ezt nem kell locsolni örökké szép marad és a szépség a művészet és a természet iránti érdeklődésemet fejezi ki. Ez csak egy példa de én is igy csinálom magamra. Ha igy áll valaki neki akkor nem fogja megbánni. ;)
2018. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!