Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Bővebben lent

Figyelt kérdés

(Bocsi, de nem tudtam melyik kategóriába kéne írnom) Szóval, az lenne a kérdésem, hogy ez normális- e, vagy esetleg veletek is volt e már ilyen? Az van, hogy néha azok a dolgok amik megtörténtek velem olyanok, mintha csak álom lenne, emlékszek, hogy megtörtént de mégis olyan, mintha nem éltem volna át, de emlékszek rá. Pl. múltkor találkoztam egy ismerősömmel és néhány perccel utána már csak olyan volt mintha csak mesélték volna nekem ezt az egészet hogy ez és ez volt. De nem csak az ilyen "semmittevős" napokkal vagyok így, mert azokat még megérteném, de azokra a napokra is csak így tudok visszaemlékezni amik fontosak vagy sokat jelentenek számomra és néha az emberekkel is így vagyok..

Van, hogy ébren vagyok és például megyek az utcán, de olyan mintha csak álmodnék, meg mintha az egész életem egy álomvilágban élném, sok dolog nem tűnik valósnak. + néha nem emlékszem dolgokra, csak miután elmondták nekem. Szóval ez normális, veletek is van ilyen? Remélem, hogy normális :D 16/L (Bocsi a sok ismétlésért)



2018. jún. 9. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
legközelebb a cigit inkább trafikban vegyed, ne egy bőrkabátostól!
2018. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hahaha, nagyon vicces:) Nem dohányzok és semmilyen gyógyszert nem szedek.
2018. jún. 9. 20:06
 3/16 anonim ***** válasza:

Mint ha ezt már kérdezted volna... (Nem te szoktál verseket írni és festeni?) Ez a szám pont erről szól (álom és valóság összemosódása):

https://www.youtube.com/watch?v=HtUH9z_Oey8

2018. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyszer már valóban kiírtam egy kérdést, de azt szerintem törölték ahogy a profilomat is :D Ezért írtam ki még egyszer. Ezen a kérdésen kívül viszont mást nem írtam még ki, szoktam verseket írni, de festeni nem tudok.
2018. jún. 9. 20:12
 5/16 anonim ***** válasza:

Jesszus, mit tettél, hogy törölték a profilodat? :-O

Szóval én azt mondtam, hogy írj naplót, szerezz zenét, fess, stb., vagyis próbáld kibontakoztatni valamilyen művészi irányban ezt a fura álomvilágot, amiben élsz. Lehet, hogy akár előnyödre is válhat. :)

2018. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát semmi különösebbet, csupán annyit, hogy nem feleltem meg a szabályoknak :D Rendben, megfogadom, köszönöm a válaszod :)
2018. jún. 9. 20:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Erről egy pszichiátert vagy neurológust kérdezz.
2018. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miért, megeshet, hogy ez rendellenes? (ez a kérdés most lehet kicsit bután hangzik :D) Nem nagyon szeretnék elmenni pszichológushoz, és a környéken nincs is nagyon
2018. jún. 9. 22:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor szokott ilyen érzésem lenni, ha nagyon alacsony a vércukorszintem.
2018. jún. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem az miatt lesz:/
2018. jún. 11. 05:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!