Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak szabadidőmben...

Mit csináljak szabadidőmben ha mindenben szr vagyok?

Figyelt kérdés
Kb már minden olyat kipróbáltam amihez nem kell igazán tehetség.. Több mint tíz éve szgépes játékokkal játszok mint hobbi de mindig is szhar voltam benne, csak most kezdett el idegesíteni.. írni is próbáltam de semmi (bár ahhoz kell valami tehetség). az olvasás eléggé untat már. rajzolni nem tudok.. arra is gondoltam hogy elkezdek színezni de ahhoz annyi minden kéne és most csoresz vagyok. szóval olyan hobbit keresek amit bent lehet csinálni, nincs egy barátom se akivel kimennék, edzeni meg ilyesmit nem akarok. tanulni se tervezek már semmit se új nyelvet se hangszert (ezeket egyedül úgyse lehet megtanulni véleményem szerint, amúgy meg drága a tanár). valakinek valami ötlet? tényleg a világ legtehetségtelenebb emberére gondoljatok úgy adjatok tanácsot.. 23 éves lány vagyok hátha ez segít (sminkelni se tudtam soha btw)

2018. jún. 9. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
és mondtam ugyan de azért hozzátenném hogy valami olyat keresek amihez nem kell sok pénz..
2018. jún. 9. 22:07
 2/9 anonim ***** válasza:
programozas? hogy lasd hogy keszul a jatek, ne csak toljad :)
2018. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nem igazán van lehetőségem egyetemre vagy tanfolyamra járni csak úgy random
2018. jún. 9. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
magadtol, hobbikent.
2018. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ahhoz én buta vagyok (buta de legalább őszinte), azért is keresek tehetségtelen embereknek való hobbikat
2018. jún. 10. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a papírfonást (keress rá a neten)!
2018. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy mindenben szr valaki. Böngeszd vegig ezt a cikket/listát, csak talalsz valami kedvedre valót: [link]
2018. jún. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyaloglás mint sport?
2018. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Youtube tele van oktató videókkal: szinte mindent lehet tanulni, zenét is.

Színvonalas programozás oktatás, teljesen ingyen:

https://www.youtube.com/channel/UCK_DAaLso6GNsOKyL2funLw/pla..

2018. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!