Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemtudom hol kezdjem.!?...

Nemtudom hol kezdjem.!? Valaki aki tud az segitsen! 17eves lany vagyok egeszen 10eves korom ota nemjovok ki anyammal allandoan csesztet mindenben en vagyok a hibas lelki beteg lettem 2 3eve h vagdosom magam hol a combom alkarom hasam

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodj meg!🌸 Semmiképp se vagdosd magad! Az nem fog segíteni a helyzeten! Ugyan még csak 12 vagyok, de nyugodtan rámírhatsz privátban. Megbeszéljük a gondjaidat, és megpróbálok segíteni. Pszihológus az anyukám😉
2017. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vagdosás lehet lenyugtat, de gondolj inkább arra hogy milyen csúnya nyomai maradnak (állítólag). Ezzel nem oldódik meg a problémád, inkább próbálj meg anyádtól minél előbb elköltözni, addig meg sportolj valamit, feszkólevezetés gyanánt (pl.:box).
2018. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy olyan vagy mint én, és csak magadnak "bizonyítassz" ezzel? Engem is hasonló képpen basztattak, ezért kb 13 éves korom óta nincs még egy ismerősöm se, de még így is random kommentekbe kikészítenek.. De irritál ha a csajok ilyenek, szóval ha még vannak normális csajok akik legalább nem a neten meg az utcán félmeztelenkednek mint a "tini" társaink, akkor azok ne vagdossák már magukat :/ Sok hozzám hasonló ember van, aki szívesen ölne utálja magát stb, de a halálom ha egy csaj ilyen, ez kikészít :C Gl
2018. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia nyugodj meg engem a rokonaim készítenek ki de én nem vagdosom magam miattuk.Nem bántom magamat miattuk.
2019. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!