Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apa nélküliséget szimbolizáló...

Apa nélküliséget szimbolizáló minta?

Figyelt kérdés
A háttérsztori annyi, hogy apa nélkül nőttem fel és kisgyerekként még nem volt fájó annyira fájó pont, mint most. Édesapámmal nagyon ritkán beszélünk és ritkán találkozunk akkor is szenvedős 1-2 órákra. Próbáltam keresni valami szimbólumot vagy mintát ami azt jelképezhetné, hogy bizony én apa nélkül nőttem fel. Ennek az lenne az elsődleges célja, hogy valahova az alkaromra tetováltassam. Esetleg valami más amit ti tudtok ajánlani, elképzelni?

2018. jún. 10. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most így hirtelen olyan kép jutott eszembe, hogy egy van lány sziluett, akinek a háta mögött két szárnyként van jelen egy-egy emberi kéz, afféle oltalmat jelképezően, de az egyik szárny törött, így lefelé konyul, a másik felfelé.
2018. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egész jó ötlet,nagyon tetszik. Egyébként kérdésbe elfelejtettem kiírni de lány vagyok :) Köszönöm szépen megy a zöld pacsi
2018. jún. 10. 16:02
 3/3 csatrad ***** válasza:
erdemes inkabb hianykent nem torottkent jelkepezni, es ha ferjhez mesz akkor szimbolikusan odatetovaltatthatnad, hogy most mar teljes az eleted
2019. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!