Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék nyáriszünetbe...

Mit csinálhatnék nyáriszünetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Itthon leszek egész nyáron,2 tesómmal(8 és 5 évesek).Ide-oda menni barátnőkhöz nem mehetek,bulizni sem,tábor nincs,de nem akarok bennt r.hadni a gép és a tv előtt.A szüleim dolgozni fognak,mamám lesz velünk.Barkácsolni sem nagyon tudok,mert rögtön jönnének ők is,én meg magányos típus vagyok.Nagyon megköszönném,ha írnátok tippeket.

(barátnők kizárva,egy barátnőm van csak,vele is lehet hogy csak 1-2× tudunk elmenni fagyizni)


11/L


2010. jún. 16. 13:41
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha magányos típus vagy nem lesz könnyű hisz ott sertepertél a két kistesód. Olvass könyveket a veled egykorúak biztosan tudnak ajánlani jó olvasmányokat, vagy rejtvényfejtés... Azért próbálj meg a kicsikkel közös programokat csinálni akár társas, kreatív elfoglaltságot, hátha mégis örömedet leled benne ha a tesóiddal kikapcsolódsz!
2010. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hívd el magadhoz a barátnődet, kérjétek meg a mamádat, hogy főzőcskézzetek együtt ( márha hajlandó ilyesmire) , vigyetek ki egy plédet a fa alá, társasozzatok, olvassatok , kártyázzatok... azért a 8 éves tesó nem annyira pici már, lehet vele jókat játszani - és ott a mama is, biztosan pár órára figyel rájuk, hogy picit magad lehess.
2010. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (:

Igen,mamám majd szerintem fog figyelni rájuk egy-két órára.Tesóimmal is lesz közös program,focizunk majd,filmet nézünk,meg a nagyobbal majd tanulgatok.

2010. jún. 16. 13:54
 4/5 anonim válasza:
50%

Bocsi, hogy ide írok, de nekem is ez lenne a problémám, csak annyival, hogy szüleim elváltak apumnak van barátnője és két gyerek, összesen hatan vagyunk és nincs pénzünk elmenni úgy sehova. Mivel anyum mindig dolgozik, és megy most iskola végével a Szent Jakab zarándokútra...és nem tok mit csinálni nyáron...


Másik amibe lécci segítsetek, nem tudom, hogy-hogy kell kérdést felrakni, tudom, hogy ott írja,de úgy se értem...bocsi kicsit buta vok

2010. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Menj el fagyizni a barátnőiddel,menjetek kirándulni,sátorozni,görkorizz,biciklizz,menj ki a parkba,játszótérre,ott megismerhetsz új embereket is !

2010. jún. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!