Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkarend lehet ez?

Milyen munkarend lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy hölgy akit el akarok hívni randira. Eladó és az érdekelne hogy mikor lesz újra melóhelyen? Csak egy lövésem van mert nagyon sokat odajárni nem akarok. Azt tudom hogy csütörtökön dolgozott,pénteken dolgozott szombatot nem vágom és a vasárnapot sem de akkor csak keveset vannak bent szóval szerintem akkor is dolgozott. Hétfőn is bent volt viszont ma (kedd) már nem. Tudom hogy elég kevés infó de nekem ebből az jön le hogy 1 hét+1 napot dolgozik aztán pihen ennyit szóval akkor most jövőhét kedden lesz legközelebb. Van erre esély?

2018. jún. 12. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, az eladó szakma az ilyen! egymást váltva össze-vissza dolgoznak! esetleg ha nincs bent, akkor kérdezd meg egy kollégáját, hogy mikor van ott! mit veszítesz?
2018. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esélyeket lehet latolgatni, de ez kevés és sovány vigasz. A munkarendek igen eltérőek lehetnek. Hogy mikor lesz legközelebb szabadnapja, azt csak őtőle tudod megkérdezni, mivel a munkáltatók általában két hétre előre osztják be a dolgozóikat - mármint azokat, akik eltérő munkarendben dolgoznak - értem ez alatt azt, hogy nem H-P-ig dolgoznak és szombat-vasárnap szabad, hanem a hét minden napjára beoszthatók.
2018. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal hogy utána kérdezgetek. Szerintem benézek 1 hét múlva. Talán arra van a legnagyobb esély.
2018. jún. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!