Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak egyes...

Miért panaszkodnak egyes férfiak hogy, jaaaj mennyi k**va meg ilyenek, ha közben meg előszeretettel járnak hozzájuk?

Figyelt kérdés

Azt bíromamikor ha egy nő rosszat mond a férfi nemről egyből támadnak mint a vércsék,pedig igen is mind két nemnek megvannak a maga hibái.

Ez az egy,amit abszolult nem értek..nyavajog nekem csomó pasi,(mert pszichologusnak készültem ,de feladom mert tököm tele)hogy miért van ennyi k**va igy meg úgy.

Elkezdek beszélni velük,erre kiderül,hogy a pasas hetente járkál nőkhöz,meg ecseteli nekem ,hogy ennyi meg annyi nővel volt,és tök büszke rá.. Aztán meg sír a szája. Amikor meg már idegembe beszoltam hogy azért van annyi ku**va mert erre van igény,akkor neki állt feljebb,hogy ő tisztességes család apa,ő kikéri magának,.

De fél perce ecsetelte,hogy ő hogyan csalja a feleségét.és ő ettöl férfi ér erre ő büszke.

Ha ezt a felesége csinálná,akkor meg vágná a pofákat,mert ha nő csinálja az az más..

Ezt nem értem.

És tök sok ilyen jött ezért abba is hagytam ezt a szakmát mert elöbb, utobb levertem volta az egyiknek.

Félre értés ne legyen,nem mondtam ,hogy az összes pasi( mert az is olyan ,hogy ha pasi mondja hogy az összes nő,az nem baj de ha én mondanám,akkor egyből támadnának)

Na mind egy. A lényeg,hogy vannak kivételek,dee elég sok az ilyen.

Ez érdekel,hogy miért huzzák az ilyenek a pofájukat, ha ők ugyanúgy eljárkálnak? Ez valami önbecsülési probléma ?


2018. jún. 13. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az lenne az igazi, ha mindez ingyenes lenne! Várják a prosti-rezsicsökkentést!
2018. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos , anyagiakkal és buta hízelkedéssel a nőknél lehet eredményre jutni . Amelyik direkt a lére megy annak mindegy kivel áll össze. A házasság és a hozzá kapcsolódó ceremónia a nővásárlás mai formája . A felek megnézik kivel pakolnak össze és mi van a másiknak , ez üzlet és burkolt prostitúció kitartás kategória .
2018. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem járok prostihoz és életemben nem kellettem egy nőnek sem. Holott nem csalnám a párom, ha lenne.

Mégsem én kellek a nőknek...

2018. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jo,de utánna miért nyavajog a pasi,hogy annyi ku*va van? Akkor meg nem kell nyavajogni.

Amúgy van barátnőm aki prostituált ,és tök rendes lány..ooh és azt lefogadom kevesen tudják,hogy az a csaj hazaviszi a pénzt ,azért hogy a lusta elkényeztetett férje ne puszuljon éhen. És hogy kiért nem dobja ki?

Mert egy erőszakos állat a pasija.

Ellentétben ott van az ,aki megy, és a saját családjátol elveszi a pénzt,hogy sexeljen.

Aztán meg nyavajog.

2018. jún. 13. 17:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem sok pasi van aki tudja mi kell.

Csak azt hiszik tudják de nem.

Erről anno csináltam egy kitatást és az eredmény valami borzasztó lett.

2018. jún. 13. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!