Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tetovalast csinaltassak?

Milyen tetovalast csinaltassak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 eves vagyok es mar regota szeretnek tetovalast es nem csak divatbol hanem elegge zulott eletem volt es a bal csuklomon csinaltam egy par vagas meg el is nyomtamrajta egy cigit es azt el szeretnem vegleg tuntetni es tudnatok javasolni mintakat vagy valamit ami jol nezki
2018. jún. 14. 00:37
 1/3 anonim válasza:

Azért azt vedd figyelembe, hogy a tetoválás örök életre szól. Nem fogod tudni fürdés közben lemosni. Értem én, hogy a hegeidet el akarod tüntetni, de ne minden áron, pláne úgy hogy elég drága egy tetovalas, bár attól függ hogy miszerint csinálja a tetovalo. Ha feltetlen szeretnéd, akkor tényleg olyat tetovaltass ami kotodik hozzád. Most pl. Egy nyusziful nem fogja megvaltoztatni a hegeidet.

Én is 18 éves vagyok, 3 éve halt meg az apukam. Az ő emlékére csinaltattam egy tetovalast.

Gondold at. :)

Vagy esetleg kerj tanacsot egy tetovalotol.

2018. jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Amíg idegenektől kell ötleteket kérned, addig semmilyen.
2018. jún. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi-nak 103%-ig igaza van!

Ha te nem tudod eldönteni, milyen az az önkifejezési mód, ábra, ami téged egyedivé tesz és amiből következtethető személyed milyenségére, mentalitásodra, ne csináltass semilyet.

2018. jún. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!