Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tilthatja anyám hogy...

Meg tilthatja anyám hogy tetoválást csináltassak? (többi lent)

Figyelt kérdés
15éves vagyok és barátommal szeretnénk közös tetoválást csinálni nekem:K&D(Krisztián&Dorina) neki:D&K(Dorina&Krisztián)csak az a baj hogy anyám nem engedi pedig a barátommal már 7hónapja együtt vagyunk a tetkónkat a barátom apukája fizetné..! Mit tegyek hogy anyám meg engedje? Esetleg ha ez engedélye nélkül megcsináltatnám mit szólna?

2012. aug. 12. 19:10
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen! : ) Ő tényleg szeret engem ezt mások is megmondhatják mert látszik rajta..! A haverjai is mindig besztatják olyanokkal hogy "nézd milyen jó nő" de ő oda se néz és azt mondja hogy ronda! Én vagyok a 3. barátnője és élete első szerelme ő is 15éves és mindent velem csinált először(pl velem csókolózott életébe először) és akárhányszor vele vagyok mindig kimutatja hogy szeret és már azt is mondta hogy velem akar megöregedni! Szóval ő nem olyan hogy félrekúr meg elhagy egy másik nőjér vagy megcsal.. ő hűséges típus ;)
2012. aug. 12. 19:17
 2/30 A kérdező kommentje:
basztatják*
2012. aug. 12. 19:18
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg nagyon szeretitek egymást, de nem tudhatod soha, mi lesz később. Én sem tetováltattam magamra, hogy szeretem a krumplit, mert már nem is szeretem annyira. Kicsit béna példa volt, de érted, na. :D Szerelmed nevét nem jó ötlet magadra tetoválni, mert az egy életre rajtad marad, leszedetni meg drágább és fájdalmasabb, mint maga a tetoválás. Valamint ha esetleg majd nem ő lesz a gyerekeid apja, mit fogsz mondani nekik, mikor kérdezik, hogy ki az a bácsi, akinek a neve rád van tetoválva?

Meg 15 évesen szülői engedély kell a tetkóhoz, és a barátod apja nem a te apád.

2012. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a nevét tetováltatnám magamra hanem azt hogy K&D.. a Robi aki csinálná az meg nem kér szülői engedélyt meg nem is szalonba dolgozik hanem otthon..
2012. aug. 12. 19:35
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha Krisztiánnal nem jönne össze, utána csak K betűsekre hajts. :D
2012. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Rendben :D Szerinted ha anyám engedélye nélkül megcsináltatnám és úgy haza mennék mit mondana?
2012. aug. 12. 19:49
 7/30 anonim ***** válasza:

Nem ismerem anyukádat, így nem tudom, de szerintem biztos nem örülne.

Volt már rá példa, hogy valakinek nem engedték, hogy tetoválása legyen, és mégis megcsináltatta, de nem jól látható helyre.

De amúgy a 18-as korhatár nem véletlen, mert addig még sokat változhat a testetek is, a fiú még biztos fog nőni, és majd jól kinyúlik a tetkója.

2012. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát én a lapockámra csináltatnám..! A Krisztiánnak már van két tetkója bal alkarján kínai betükkel(Kezdet és vég, erő)Mellkasán meg egy skorpió és ezt is a mellkasára szeretné
2012. aug. 12. 20:19
 9/30 SzilKa ***** válasza:
100%

"Robi aki csinálná az meg nem kér szülői engedélyt meg nem is szalonba dolgozik hanem otthon.."


Az igen, még sufni minőségű is lesz...


Akárhol dolgozik a tetováló, anyukád simán feljelentheti majd őt amiatt, hogy kiskorúra tetovált, az otthoni sufnitetkózásért meg még külön megvágják.

2012. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Szépen dolgozik,steril körülmények között és nem végez rossz munkát..!
2012. aug. 12. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!