Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Reinitz Barnabás nevű felhasználó kérdése:

Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GeForce GTX 1060 6GB, G. SKILL RipjawsV 16GB (2x8GB) DDR4, Toshiba 2TB 64MB, ASUS ROG STRIX B350-F, VS Series VS650 650W White, ASUS Corsair Carbide Series SPEC-ALPHA, ARCTIC Liquid Freezer 240 jó választás?

Játékokat high Vág médium gr 100 f0s el v8. Éafikát 80 meg ha liveolni videót fel venni úgy hogy nem laggol ez ehhez megfelelő?

jún. 14. 07:07  Privát üzenet  

A válasz
Én lefaragnék a prociból, egy i5-re és helyette 1070-et vennék a VGA-ból.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 14. 07:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

miért

# 2/2Időpont jún. 14. 16:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GeForce GTX 1060 6GB, Kingston HyperX FURY 8GB DDR4 2x, Samsung 860 EVO 250GB, Corsair VS Series VS650 650W White, ASUS ROG STRIX B250G GAMING...
Egy fontos választás előtt vagyok tápegység ügyben, tudnátok választ adni nekem?
Melyik számítógépházat válasszam?
Összeállítottam 1 pc-t, amivel kapcsolatban lenne pár kérdésem, pl. : Van valami hiba a konfigban esetleg vmi cserélnivaló? Elég lesz-e hozzá a táp v kisebb is jó lenne? A...
Ssd Valasztas? Tobbi lent
Melyik ram lenne a jobb valasztas?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!