Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy fontos választás előtt...

Egy fontos választás előtt vagyok tápegység ügyben, tudnátok választ adni nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megbízható tápegységet keresek 15.000 forintig. Tudnátok nekem ajánlani ? 400-500 Wattig keresek. Mondtak nekem sok mindent meg olvastam, hol Cooler Master, hol Corsair, hol Chieftec. Elég zavaros számomra most.

2017. aug. 17. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

EVGA, Corsair, Cooler Master, FSP, és a Be Quiet,tápokat ajánlom leginkább.


Jónak számít még: a Seasonic, Cougar, Chieftec, Zalman, Thermaltake, Enermax és az XFX


Persze ezek közül is van 1-2 darab amit érdemesebb elkerülni, de többnyire mindegyik márka megbízható.


Amit érdemes elkerülni: Codegen, Kolink, Akyga és az ehhez hasonló ipari hulladékokat.


FSP Hyper 500W M

EVGA 450 B3 450W

Corsair CX450m

Cooler Master Cooler Master G450M


Kicsivel a keretösszeg felett vannak az árak, de cserébe fél/full modularitással rendelkeznek. (Ezen modelleknek van olcsóbb, modularitással nem rendelkező változatai is.)

2017. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
EVGA B3 450W, messze a legjobb választás a 15 ezres ársávban.
2017. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!