Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen horoszkópos limitált...

Milyen horoszkópos limitált számú Milka csokik vannak még?

Figyelt kérdés
Ma vettem chili paprikás kakaókrémest, ez a tűzelem. A boltba volt még dinnyés pattogós cukorkás, az a víz. Milyen a másik kettő?
2008. okt. 31. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Google...


A 2008 őszi limitált termékek fantázianeve "4 Elem". A négy termék a négy elem nevét viseli: Tűz, Víz, Föld, Levegő. A Fire (Tűz) táblákban a lágy alpesi tejcsokoládé az izgalmas chillis kakaókrém töltelékkel igazán felpezsdíti az ízlelőbimbókat. A Water (Víz) alpesi tejcsokoládé görögdinnye ízesítésű, robbanócukorkás tejes krémtöltelékével nem lehet betelni. Az Earth (Föld) tábla mogyorókrémmel és ropogós mogyoródarabokkal van töltve, jól ismert, mégis mindig kedvelt ízeket rejt. Az Air (Levegő) könnyed élményt nyújt a lágy fehércsokoládénak és a benne rejlő levegőbuborékoknak köszönhetően.

2008. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. okt. 31. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hol lehet ilyen csokikat venni? Még nem is láttam ilyeneket:P
2008. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A pattogós cukorkás nahgyon rhossz :|

Amúgy a 4 elem: tűz, víz, föld, levegő

2008. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekel, hol vetted? drágán adják legalább??
2008. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A sarki kisboltba vettem. Valamivel többe kerül, mint a többi 10 dekás. A dinnyés tényleg rossz.
2008. nov. 2. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: most találtam én is a boltban görögdinnyés robbanócukorkásat, nekem nagyin izlik, de sajnos csak ez az egy volt a boltban :(
2008. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!