Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan probaljam visszaalitani...

Hogyan probaljam visszaalitani a szervezetem óráját?

Figyelt kérdés

Szóval már kb vagy 3-4 vagy még tobb hónapja hajnali 4-5 vagy van hogy 6 kor alszom el hiába probalok hamarabb vagy mondom magamba hogy most le fekszek 11-12 kor nem megy (leköt az internet is meg minden 😠:))(mikor én fekszek (alszom elfele már világos van xd :(( és zavvar hogy 3-4 kor kellék fel hogy probaljam visszaalitani a szervezetem óráját?

17/f :(((



2018. jún. 15. 04:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah ès többször az is van hogy pl: hajnali 6 kor lefekszem és már 7-8 kor felkelek😒😒..:// nem tudok aludniii
2018. jún. 15. 04:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Tedd el a telefonod, kapcsold le a villanyt és aludj el magadtól, anélkül hogy álomba próbálnád ringatni magad. Ha nem megy, nézz egy részt egy sorozatból, a végére már ragadni fog a szemed.

Persze ehhez szükséges az is, hogy estére fáradt legyél. Ha naphosszat mást se csinálsz csak ülsz/fekszel és internetezel, nem fogsz tudni rendesen aludni.

2018. jún. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!