Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek pozitívabb?

Hogyan legyek pozitívabb?

Figyelt kérdés
Mert nekem ez valamiért nem megy. Remélem válaszol egy-két ember erre a kérdésre.

2018. jún. 15. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el . Jobbember akarok lenni én is. Vagyis az emberiség megéri a pusztulást.
2018. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én már elmerültem az apátiában és a gyülöletben, de a világ egy rohadó pöcegödör, xarjál bele te is, illetve baxál mindenkire és mindenre, ez a legjobb megoldás. F
2018. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nő vagy? :)
2018. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2*Sü ***** válasza:

> Hogyan legyek pozitívabb?


Nagyon sok szempontból pozitív vagy. Pl. pozitív a tömeged, a magasságod, az életkorod. És elég jól megy neked is, hogy pozitívabb legyél, az életkorod pl. folyamatosan nő.


Viccet félretéve: Mit értesz az alatt, hogy valaki pozitív, és hogy valaki pozitívabb? Mert sokféle dolgot lehet alatta érteni. Pozitívabb az, akinek nagyobb az önbizalma? Aki derűsebb? Aki boldogabb? Miben akarsz „pozitívabb” lenni?

2018. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is megszeretném köszönni egy-két embernek a válaszát, aki válaszolt a kérdésemre.


Az utolsó válaszolónak: ezt a kérdést látásmódilag kérdeztem, tehát, hogy hogyan legyek pozitívabb látásmódú. Hogy hogyan lássam a világot pozitívabbnak minden helyzetben. Sok ismerősöm azt mondta, hogy egy igazi pesszimista vagyok, és hogy iszonyú negatív a látásmódom mindenre nézve.


Mostmár úgy érzem kezd javulni ez a látásmód, de mikor is feltettem ezt a kérdést, akkor nem voltam a legjobb állapotban. Minden nap szomorúan haza somfordáltam, és otthon a szobámban benyomtam valami szomorú számot, és azt hallgattam. De aztán lassan rájöttem, hogy egy idióta vagyok, hogy érdekel mások véleménye. Persze, most is érdekel, de ezzel is javult a helyzet, hiszen már nem lesz egyből rossz a hangulatom, ha egy adott ember mond valami rosszat rám.


Köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok! :)

2018. okt. 31. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!