Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A meditáció segíthet abban,...

A meditáció segíthet abban, hogy pozitívabb, nyugodtabb és mosolygósabb legyek, és több legyen az önbizalmam?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A meditáció a gondolatnélküliség állapotát jelenti. Kiegyensúlyozottabb életed lehet általa, igen. Nekem használt.
2015. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A saját magad elfogadása segít ebben. Az lényegtelen, hogy ezt milyen módszerrel éred el.
2015. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni.


Nekem az szokott segíteni, ha segíthetek másoknak. Olyankor nagyon feldobódom, és akkor mosolygósabb, nyugodtabb és pozitívabb leszek.

2015. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen abszolút segít. Épp most nézegettem a pubmed-et (klinikai, orvosi és laboratóriumi vizsgálatok gyűjtőoldala).

Rengeteg meditációval kapcsolatos vizsgálat van és természetesen használnak is.

Ha érdekel olvasgasd.

[link]


Saját tapasztalat, hogy nem mindegy, hogy hogyan meditálsz. Én Gunagriha és Sri Chinmoy meditációs technikáját követem. Ami szög egyszerűen annyi, hogy légy a szívedben. Nekem nagyon bevált.

2015. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!