Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Vagy miért érzem?

Valakike:) kérdése:

Mi lehet ez? Vagy miért érzem?

Figyelt kérdés

Szoval már olyan 4napja érzek valamit.. próbáltam aludni és nem nagyon tudtam, aztán elaludtam rosszat álmodtam felkeltem... utána igy mintha végig futott volna rajtam a hideg, es barmikor próbálok aludni mindig rosszat álmodok már, hangokat hallok, a macska is nyávog és ha itthon vagyok észre veszem hogy valamitől fél és figyel nagyon valamit.. aztán elfut és odajön hozzám, de néha el is bújik. Zenét hallgattam tvn még ma is és kopogásokat hallottam meg tök meleg volt de folyton a hideget éreztem... mintha itt lenne valami és kezdek énis egyre jobban félni:c

Ne nézzetek hülyének🙄


2018. jún. 15. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szellemek
2018. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vizsgáltasd át a lakást egy démonűzővel...
2018. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát de akkor mi mást tudnék így csinálni? Csak most pár napja van ez... lehet szeretne valamit?!
2018. jún. 16. 01:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Drágám! Pusztán nem tudsz aludni és emiatt kimerült vagy, ezáltal hajlamos a halucinációkra. Tudom, volt velem ilyen.. :D Azt javaslom aludj egy éjjel máshol ahol biztonságos, aztán rendben lesz minden és nem lesz semmi fura :)
2018. jún. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!