Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább a magányt....

Nem bírom tovább a magányt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Még soha nem voltak barátnőim, csak kettő, de ők idősebbek nálam, és olyan barátjuk van, akivel gyakran találkozhatnak - én távkapcsolatban élek 9 hónapja. Nincs senki, akinek bizalmasan elmondhatnám a problémáimat, akivel elmehetnék sétálni, biciklizni, stb...Mit tegyek? Soha senki nem barátkozott velem, mert zárkózott voltam. Nem tudom, hogy bírom ki. Az anyám is bepasizott, nem foglalkozik velem. Nem bírom tovább. Szerintetek mit tegyek? Megöljem magam?
2010. jún. 16. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
azt,hogy ne tedd a kérdésem elé a kérdésed!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
nehogy kinyírd magad! menj pszihológushoz!vagy egy chatoldalra ismerkedőre,stb...
2010. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nagyon rossz ha eleve igy teszed fel a kérdést..:/

Hogy 'megöljem magam?'.Az semmire se megoldás.Képzeld el anyukád mennyire depresszióba esne.Csak azt tudom ajánlani hogy próbálj barátokat találni.Ne a számitógép elött mert ők nem ismernek igazán.Inkább a való életben próbálkozz.De végülis ezt te is tudod hiszen már 16 vagy nemigaz?:) Osztálytársakkal hogy jössz ki?Nem sportolsz valamit?Esetleg valamilyen különórákra se jársz?Csakmert az ilyen helyeken találsz igazi barátokat akik ismernek is.Oké.EDDIG zárkózott voltál de mostmár nem vagy az.(ezt kell elérned és elhinned) És biztos hamar találsz magadnak barátokat.Egyébként is most jön a nyár!Lányok, bulik..:) Sok sikert kivánok!

Remélem segitettem!

2010. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:D
2010. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Borsodban :S
2010. jún. 16. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
A magány szerintem jó is lehet. Csak az nem bírja, aki magával és a gondolataival nem mer szembesülni, és állandóan mások társaságát keresi. Ezzel próbál menekülni saját maga elől. "Az én halála a mi" Ezt egy neves kanadai pszichológus mondta. Az ember ha társaságban van, akarata ellenére is mások hatása alatt van. Úgyanez a pszichológus monda: "Az ember élete során többször is meghal, az esküvője napján, és mikor megszületik a gyermeke"
2010. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
O az messze van:S:S
2010. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!