Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal ember dolgozik...

Ha egy fiatal ember dolgozik és a szüleivel él együtt és a fizetésének a felét odaadja az összeg legyen 54000 ezer ft a másik feléből meg vesz ruhát ez jó cselekedet vagy rossz ezt veheti a bíroság rossz cselekedetnek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az lenne a rossz cselekedet, ha a fiatal ember amellett, hogy egy rohadt vasat nem ad a szüleinek, élősködik, és még el is veszi tőlük azt, amilyük van.


Én inkább természetesnek nevezném, hogy a felnőtt fiú hazaad némi lóvét, beszáll a rezsibe, ha már otthon lakik. Sajnos nem mindenkinek adatik meg, hogy időben le tudjon lépni a szülői házból, ilyenkor szerintem ez így normális.

Nem gondolnám, hogy a bíróság "rossz cselekedetnek" tekinti majd a dolgot.

2018. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne ebben a rossz cselekedet?! A fizetese felet hazaadja, nem hiszem, hogy "elősködessel" lehetne vadolni? De miert került "kepbe" a bíróság?
2018. jún. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert volt tárgyalásom gondnokságbol elsőnek ezt kérdezte amit ki írtam hogy a pénzel mit szoktam csinálni második kérdése az volt hogy mit jelent a kezesség én erre azt válaszoltam segítség és ez után amikor ezt mondtam mondta a bíroság hogy a alá kell tenni .ez a gondnokság akkor a kezesség miat tett az alá mert hogy nem jól mondtam a választ a kezességre?
2018. jún. 17. 08:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt válaszoltam rá neki az első kérdésre hogy a pénzes dologra hogy a fele pénz a szülönek a másik fele meg nekem ruhára a második volt a kezesség kérdés amivel elbaltáztam a kezességre való rossz válasz miat tett volna az alá a bíroság? Ám én rólan szol amu ki vab írva.
2018. jún. 17. 08:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a bíróság ugyanúgy nem érti, amit összezagyválsz, mint mi - ezért helyeztek gondnokság alá. Mert szellemileg fogyatékos vagy.
2018. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat, lehet, hogy egyik kerdés sem tetszett neki. Nem tudtad mi a kezesség, a penzedet meg, a válaszod szerint, mind ruhára költöd?
2018. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem az egészet költöm ruhára
2018. jún. 17. 13:13
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fogyatékos !!!!
2018. jún. 17. 13:13
 9/13 A kérdező kommentje:
Na és ha úgy mondtam volna hogy egy két darabot veszek ruhát meg teszek el egy kis lóvét hogy ha vészhelyzet van akkor legyen mihez nyulni . Na és ez milyen???
2018. jún. 17. 13:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a lóvéd felét a szülőknek adod - teljesen mindegy, hogy mennyit keresel -, az már annyira rossz nem lehet. 27 ezerből kihozni egy hónapot, hát nem is tudom... nem lehet valami egyszerű.
2018. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!